Eğitimde Nilüfer'den Yıldırım'a destek

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya'yı ziyaret etti. Başkan Yazıcı, ziyarette eğitim noktasında Nilüfer ile ortak projeler gerçekleştirilmesi gerekliliğine işaret etti.

Eğitimde Nilüfer'den Yıldırım'a destek

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha önce kendilerini ziyaret eden Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya'ya iadei ziyarette bulundu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kaya, "Merkez ilçe olmamızdan dolayı Büyükşehir'de artık işler kollektif şekilde yürüyor. Projelerimiz sadece bir ilçede değil, tüm merkez ilçelerle birlikte yürütülüyor. Bu yüzden tüm ilçeler ile dirsek temasında bulunuyoruz. Bu anlamda merkez yerel yönetimlerin bizlere vereceği destek her zaman önemlidir" dedi. Yıldırım'da eğitim kalitesinin sağlanması noktasında Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kendilerine düşen ne görev varsa her zaman desteğe hazır olduklarına dikkat çeken Mehmet Kaya konuşmasını şu cümle ile tamamladı: "Bu kollektif çalışma içinde daha önce olduğu gibi bundan sonra da Yıldırım'a olan desteğimiz sürecek."
Eğitim alanında birçok dönemde diğer ilçelerle ortak konular ile muhatap olduklarını hatırlatan Başkan Hüdayi Yazıcı, daha önce olduğu gibi ileriki dönemlerde de Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile uyumlu bir şekilde çalışacaklarına inandıklarını söyledi. Yıldırım'da eğitim seviyesini arttırmak için yapılacak her projenin hem Nilüfer'e hem de Osmangazi'ye olumlu yönde katkı sağlayacağını ifade eden Yazıcı, Yıldırım'ın eğitimde cazip hale gelmesinin Nilüfer'e ve Osmangazi'ye olan yoğun talebi de azaltacağını sözlerine ekledi.

Eğitimde Nilüfer'den Yıldırım'a destek Eğitimde Nilüfer'den Yıldırım'a destek
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!