Ege'nin Hamsisi yeni bölümde kriz çıkıyor!

TRT 1'in yaz aylarına damga vuran dizisi Ege'nin Hamsisi'nin 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ege'nin Hamsisi 3. bölüm fragmanında, Melahat'ın şevketi bostan yemeğini menüye koyduğunu gören Şevket, bunu kendisine bir gönderme olarak anlayınca ortalık karışıyor! Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal, eğlenceli olayların anlatıldığı Ege'nin Hamsisi dizisinin 3. bölümünde neler yaşanacak?

Ege'nin Hamsisi yeni bölümde kriz çıkıyor!

Başrollerini İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin'in paylaştığı Ege'nin Hamsisi 3. bölümüyle 30 Temmuz Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Ege'nin Hamsisi yeni bölümde, Melahat ve Şevket arasında bu defa 'şevketi bostan' yemeği krizi çıkıyor.

EGE'NİN HAMSİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde, 'Fırtına Şevket'in Muhlaması' dükkanının açılışında kasaba birbirine girdi. Çıkan kargaşada Melahat'ın "Enginarın Kalbi" restoranı büyük hasar gördü ve Şevket karakolluk oldu. Melahat, Şevket'in yaptıklarını yanına bırakmamaya kararlıdır. Ona dava açar. Artık Şevket ve Melahat arasında bir büyük bir savaş başlamıştır. Ancak Melahat'ın bu savaşta hesap edemediği bir şey vardır. Şevket'in oğlu Ömer... Ömer bu savaşta arabulucu görevini farkında olmadan üstlenecektir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!