Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

ECZACILIK PORTALI FAALİYETE BAŞLADI

Bursa Eczacılar Kooperatifi (BEK) tarafından kurulan "farmasyon.com.tr" isimli eczacılık portalı sektör mensuplarına tanıtıldı.

ECZACILIK PORTALI FAALİYETE BAŞLADI

Uludağ'da yapılan tanıtım toplantısında, farmasyon.com.tr'nin sektörün buluşma noktası olacağını söyleyen BEK Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Ebubekir Beyri, "BEK olarak hayata geçirdiğimiz projelerle eczacıların mesleki ve şahsi gelişimlerine katkıda bulunmayı, sektördeki iletişimi artırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda kurduğumuz farmasyon.com.tr, özellikle e-eğitimler ile sektörün vazgeçilmez bir buluşma noktası olacak. Bu projeyle eczacıların meselelerine çözüm üretmek ve her alanda daima yanlarında olmak istiyoruz" dedi.
BEK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Metin Çıral ise, "Çalışmalarımız aracılığıyla sektörün ve eczacılarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulmak öncelikli hedefimiz. Farmasyon.com.tr bunun için hayata geçirildi. Şu anda sitede e-öğrenme yöntemiyle sunulan 40 farklı eğitim bulunuyor. 2 yıl içinde e-eğitim programlarımızın sayısını 500'e çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.
Farmasyon.com.tr'de yer alan "farmakolej" modülünün, sektör çalışanları ve eczacılık fakültesi öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını sürekli güncel bir yapı ile karşılamayı hedefleyen öncü bir eğitim platformu olduğunu söyleyen Çıral, "danışman" modülünde ise her konuda uzmanlar tarafından çözüm sunulacağını belirtti.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!