Ece Seçkin yeni projesi için gün sayıyor!

Ece Seçkin, yepyeni projesinin heyecanını ve mutluluğunu yaşamaya devam ederken bir yandan da konserden konsere koşuyor. İki gün üst üste konser veren sanatçı yeni projesi için Güney Afrika'da çekmiş olduğu macera dolu klibi ile eğlenceli şarkısını sevenleriyle paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

Ece Seçkin yeni projesi için gün sayıyor!

Oldukça ilgi çekecek ve fark yaratacak olan projesinin çıkış günü için gün saymaya başlayan sanatçı heyecanını; 'O kadar heyecanlıyım ki herkes bu heyecanımı yakın bir tarihte nişan törenim olacak diye düşünüyor ama alakası yok. 15 Ağustos Çarşamba günü yeni şarkım çıkıyor ve sadece ona konsantre olmuş durumdayım. Heyecandan uyuyamıyorum, yemeden içmeden kesildim, adeta gün sayıyorum. Ayrıca bunu söylemeden de yapamayacağım; gelmiş geçmiş en iyi kliplerden birisi olabilir, çok farklı ve çok özel bir klip geliyor, mütevazı olamayacağım. Klip çıkığında izleyiciler de bana hak verecekler.' cümleleriyle izleyicileriyle paylaştı. 

Yoğun konser programından dolayı yeni projesinin yanı sıra konserlerde sevenleriyle bir araya gelme fırsatı bulan Ece Seçkin; 10 Ağustos Çorum Ahl Park, 11 Ağustos Denizli Biber Festivali'nde 2 gün boyunca üst üste sevenlerine yaz ayının coşkusunu yaşattı.

Ece Seçkin'in ''Dibine Dibine'' ismini verdiği yeni projesi 15 Ağustos Çarşamba günü tüm dijital platformlarda yerini alacak. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!