Ece Erken ile Alişan aşk dedikodularına son noktayı koydular

Ece Erken ile Alişan, haklarında çıkan aşk dedikodularına canlı yayında yanıt verdi.

Ece Erken ile Alişan aşk dedikodularına son noktayı koydular

Ece Erken ile Alişan, haklarında çıkan aşk dedikodularına canlı yayında yanıt verdi. Ece ve Alişan, aralarında aşk olmadığını çok iyi anlaşan iki dost olduklarını söylediler.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü sunucu Ece Erken, şarkıcı Alişan'la haklarında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi.

Alişan ile aşk yaşamadığını söyleyen Erken, 'Bizi 1999, 2000, 2005, 2009 yıllarında da yakıştırdılar. Çünkü çok neşeliyiz, ikimizde ne zaman bir araya gelsek çok komik şeyler çıkıyor ortaya. Biz gerçek çok iyi arkadaşız. Alişan 'da da bir şey yok, bende de ' şeklinde konuştu.

'EVLİLİK HEVESLİSİ DEĞİLİM '

Annesiye babasının artık torun istediklerini belirten Ece Erken, 'Ama ben evliliğe çok sıcak bakmıyorum, bana çok zor geliyor. Güvenim gitti yaşadıklarım yüzünden. Evlilik heveslisi değilim ama bu işlerde kısmet ' ifadelerini kullandı.

'ALİŞAN ÜÇ-DÖRT YIL ÖNCEKİ DOĞUM GÜNÜ HEDİYEMİ HALA VERMEDİ '

Bugün doğum günü olan Ece Erken, Alişan'la yaşadığı bir doğumgünü anısını da anlatmayı ihmal etmedi.

Alişan'ın üç-dört yıl önceki doğum gününda, kendisine 'sana ayakkabı aldım ama arabada' dediğini söyleyen Erken, 'Bir hafta oldu ses yok, iki ay oldu ses yok. Geçen gün yine hatırlattım. 'Evet hala duruyor ayakkabı bu doğum gününde vereceğim' dedi ' diye konuştu.

Programın ilerleyen dakikalarında Alişan yayına telefonla bağlanarak sürpriz yaptı.

Hemen alamadığı doğum günü hediyesini soran Erken'e Alişan, 'Daha almadım bugün Cuma namazına gideceğim ondan sonra sana gidip ayakkabı alacağım ' yanıtı verdi.

'BİZİM ARAMIZDA AŞK OLAMIYOR '

Ece Erken'e aşık olduğu iddialarına da Alişan şöyle cevap verdi:

'Biz artık 1998 yılından beri hiç kopmadık. Aramızda öyle bir elektrik oldu ki, dört-beş sene görüşmeyip sonra bir davette karşılaşsak koşar sarılırız. Sanki beş senedir değil de beş dakikadır görüşmüyoruz gibi oluyor. Zaman zaman hep yazdılar bizi ama aramızda öyle bir şey olamıyor. Çünkü çok yakınız, başka bir şey var aramızda. Böyle çok mutluyuz aramızda aşk yok. Çok iyi vakit geçiren iki kankayız. '

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Küçük Kıyamet 56. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 8. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm full izle, 28 Ağustos 2014 Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Güllerin Savaşı 7. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Kaçak Gelinler 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle Karadayı 3. sezon fragmanı izle Kiraz Mevsimi 8. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 7. bölüm fragmanı izle Beni Böyle Sev 64. bölüm fragmanı izle, 08 Eylül 2014 Pazartesi Kocamın Ailesi 8. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014