Dünya starı aracını böyle bekledi

Kaşıkçı cinayetini araştırmak için İstanbul'a gelen Hollywood'un ünlü oyuncularından Sean Penn, Nişantaşı'nda görüntülendi.

Dünya starı aracını böyle bekledi

Son yıllarda yaptığı aktivist çalışmalarla dikkat çeken ve Hollywood'un en saygın isimleri arasında yer alan Sean Penn, 2 Ekim'de Suudi Arabistan Konsolosluğu'na giriş yaptıktan sonra öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetini araştırmak ve film yapmak üzere İstanbul'a geldi. Oyuncu, İstanbul'da Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'la, Ankara'da ise Türk Arap Medya Derneği Başkanı Turan Kışlakçı'yla görüşecek. 

Penn'in, Cengiz'le görüşmesinin kayda alınacağı ve çekmeyi planladığı filminde kullanacağı iddia edildi. Penn ayrıca topladığı bilgileri de kamuoyuyla paylaşacak. Ekibiyle dört günlüğüne İstanbul'a gelen oyuncu, dün öğle yemeği için Nişantaşı'ndaki Spago Restaurant'a gitti. Boğaz manzaralı mekandan çıkan Penn, kaldırımda oturarak aracının gelmesini bekledi. Oyuncu, kendisine yönelttiğimiz soruları ise cevapsız bıraktı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!