Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Doktordan şarkıcı oluyorsa modelden de oyuncu olur'

Manken ve dizi oyuncusu Özge Ulusoy, bu yazın trendlerini anlattı...

'Doktordan şarkıcı oluyorsa modelden de oyuncu olur'

 

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan Mudo satış mağazasının "Mudo Moda Günleri" kapsamında Samsun'a gelen manken ve dizi oyuncusu Özge Ulusoy, mağazaya gelen vatandaşlara yaz trendlerini anlatarak stil örnekleri hakkında bilgiler verdi.

Modellikten oyunculuğa geçenleri değerlendiren manken ve dizi oyuncusu Özge Ulusoy, "Mankenlikten oyunculuğa birçok insan geçiyor. Bu, dünyanın her tarafında var. Önemli olan doğru yapabilmek, severek yapabilmektir. Doktordan şarkıcı olabiliyor mesela Ferhat Göçer var. Modellikten oyunculuğa geçen birçok arkadaşımız var" dedi.

TMSF'nin Show TV'ye el koymasının ardından yayından kaldırılan "Benzemez Kimse Sana" programının ardından kendisinin de jüri üyesi olduğu "Bugün Ne Giysem" programını hakkında sorulan soruya cevap veren Ulusoy, "Bunlar kanal ile ilgili konular. Herkes için hayırlısı olsun" diye konuştu.

Etkinliğin ilk olarak Samsun'dan başladığını ifade eden Mudo Satış Mağazaları Kurumsal İletişim Uzmanı Müzeyyen Bedel Yalçın, "Mudo Moda Günleri'ni ilk kez Samsun'da Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleştiriyoruz. Özge Ulusoy, vatandaşlarımıza Mudo'nun hem yaz trendlerini anlattı hem de stil örnekleri sunarak onların kendilerine yakışacak kıyafetleri giymesine olanak sağladı. Etkinliğimiz Samsun'dan sonra İstanbul'da devam edecek" şeklinde konuştu

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!