Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Doğanbey'de neler oluyor?

Son bir yıldır yaşamın başladığı Doğanbey'de şimdi de kapatılan yollar ve gasp edilen yeşil alanlar vatandaşın tepkisine neden oluyor.

Doğanbey'de neler oluyor?

 


Doğanbey TOKİ'de 6.5 yıldır yaşanan sorunlar yumağı devam ediyor. Son bir yıldır yaşamın başladığı Doğanbey'de şimdi de kapatılan yollar ve gasp edilen yeşil alanlar vatandaşın tepkisine neden oluyor.
2 Ağustos'ta Doğanbey'deki yeşil alanlar halka hiçbir bilgi verilmeden inşaat alanı ile çevrelendiğini belirten MHP Osmagazi İlçe Başkanı Adem Dönmez, "6.5 yıldır inşaatı devam eden ve son bir yılda yerleşimin başladığı bu alanda bu güne kadar yapılan çevre düzenlemeleri, açılan yollar ve gerçekleştirilen milyonlarca TL'lik masraftan sonra şimdi yerleşim alanlarının ortasında tekrardan başlayacak inşaat hem risk içermekte, hem de çevrede ciddi rahatsızlık yaratacağı aşikardır. Doğanbey yerleşkesinin içinde kapatılan alandaki proje hakkında ivedilikle bölge insanına ve Bursa halkına belediye kadrolarınca acilen bilgi verilmesi ve yanlışlar yumağından ve bölge halkının haklarının gaspından vazgeçilmesini bekliyoruz" diye konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!