Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Discovery'den yeni program! Ne zaman başlıyor?

Milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorlarların yaşamları, gizemini hala koruyor. Dinozor fosillerine ulaşmak ise, hem zor hem de oldukça tehlikeli. Bu tehlikeli ve zorlu maceranın sonunda, milyonlarca dolar edebilecek dinozor kemiklerine ulaşmak heyecan verici!

Discovery'den yeni program! Ne zaman başlıyor?

Vahşi bir T-Rex ya da devasa bir Triceratops... Milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorların vahşi ve gizemli yaşamlarını keşfetmek isteyenler, Discovery'de buluşuyor.

Dinozor Avcıları, 16 Temmuz Perşembe 21:00'de Discovery Channel'da.

Milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorlarların yaşamları, gizemini hala koruyor. Dinozor fosillerine ulaşmak ise, hem zor hem de oldukça tehlikeli. Bu tehlikeli ve zorlu maceranın sonunda, milyonlarca dolar edebilecek dinozor kemiklerine ulaşmak heyecan verici.

Wyoming, Montana ve Dakotas'ta yaşayan çiftçiler yeraltında yatan bu hazinenin farkında. Yaşamlarını tarih öncesi yaratıkların fosillerine ulaşmaya adayanların heyecan ve adrenalin dolu macerası Discovery Channel'da ekrana geliyor.

İzleyenleri, tarihin bu gizemli yaratıklarının hikayeleriyle buluşturacak Dinozor Avcıları, 16 Temmuz Perşembe 21:00'de Discovery Channel'da.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!