Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

''Dirk Kuyt teknik direktör olmalı''

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman belirsizliği sürerken Fenerbahçe Genel Sekreteri Talat Yılmaz önemli açıklamalarda bulundu.

''Dirk Kuyt teknik direktör olmalı''

Ankara'da dün Gençlik ve Spor Bakanlığı Çalıştayı'na katılan Talat Yılmaz, burada karşılaştığı Fenerbahçe kongre üyelerinin kulüp ve Aykut Kocaman ile ilgili yönelttiği sorulara tartışılacak yanıtlar verdi. Kongre üyelerinin, "Aykut Kocaman dönecek mi?" sorusuna, "Aykut iyi insan, iyi Fenerbahçeli. Açıkçası dönüp dönmeyeceğini bilmiyorum. Aziz Bey ile Aykut Hoca arasında yaşanıyor gelişmeler. İkisinden başkası da ne olacağını bilmez. Bana kalırsa dönmemeli de zaten. Zira bizlerin ve camianın beklediği başarı gelmedi. Hatta genel bir kanı var ben de aynı şeyi düşünüyorum. Dirk Kuyt'ı futbolcu-teknik direktör yapmamız daha faydalı olur. Bunlar şahsi görüşlerim" dedi.

'BÜYÜK KAOS OLUR'
Yargıtay süreciyle ilgili sorulara ise Talat Yılmaz'ın, "Kulüpte bu konuyla ilgili hazırlıklar ve planlar yapılıyordur mutlaka. Asıl kaos aksi bir karar çıkması durumunda yaşanacak bu gidişle. Beklentimiz Yargıtay'ın cezayı onamaması. Onarsa Fenerbahçe'yi daha kaoslu günler bekliyor. Üstesinden gelemeyeceğimiz durumlar yaşanabilir" dedi.
Yine kongre üyelerinin, Ali Şen'in birlik çağrısı ile ilgili olarak da Talat Yılmaz, "Birleşsek ne olur, birleşmesek ne olur? Sadettin Saran, Hakan Bilal Kutlualp gelse ne olur, gelmese ne olur? Bir şey değişmez" dedi. Öte yandan 20 bin Dolar maaşla çalışan Vedat Olcay'ın yerine genel sekreterlik görevine getirilen Talat Yılmaz'a 25 bin Dolar maaş ödenmesinin de üyeler arasında tepkiyle karşılandığı belirtildi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!