Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul 68. yeni bölüm fragmanında intikam yeminleri ediliyor. Tarihi konusu ve Osmanlı Devleti'nin kuruluş yıllarını anlatması nedeniyle birçok vatandaş tarafından beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul, 68. yeni bölüm fragmanı ile yine iddialı bir bölümün sinyalini verdi. Son bölümün ardından obayı ve ortalığı karıştıran kişinin Simon tarafından oba beyine teslim edilmesi Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanını merak ettirdi. İşte dizinin gelecek bölümünde yaşanacak olan olaylar

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı yine çok iddialı bir bölümün habercisi oldu. Dün akşam yayınlanan son bölümüyle yine aksiyon dolu bir bölüme imza atıldı. Ekranların başladığı günden itibaren ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümüyle yine nefes kesti. Soluksuz izlenen dizinin son bölümünde yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak buldu. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz'ün akıbeti herkesi şoke etti. Dizinin bitmesinin ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı için arama yaptılar. İşte Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı 

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle dün akşam yürekleri kabarttı. Oba beyi Ertuğrul, hayali olan devleti kurabilmek adına elinden gelenin fazlasını yapmak için canını hiçe saydı. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde tüm olumsuzluklara göğüs geren oba beyini, Gündüz'ün ölüm döşeğine düşmesi son raddeye getirdi. Dizinin son bölümünde her şeyi göze alarak intikam ateşini yakmaya hazırlanan oba beyi, Halime ile Aslıhan'ın kaçırıldığını duyunca neye uğradığını şaşırıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI

Yeni bölümde; Yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz'ü ağır yaralı olarak bulmuştur. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz'ün akıbeti ne olacak? Bir yanda Gündüz'ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan'ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey'in hangi zor ve tehlikeli adımları atmasına vesile olacak? Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden sadettin Köpek, Simon'un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?

Ural'ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak? Eşkıyaların baskın haberini Petrus'tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon'un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Kayıların ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı Pazarda kilimhane yeri için Simon ile görüşmeye gidilmişti. Ancak yaşanan gelişmelerin ardından kılıçların çekilmesiyle süreç başka bir hal almıştı. Bütün bunlar yaşanırken Candar Bey'in Ural'ın işlerini Aliyar'a vermesi, Ural ile Aliyar arasında gerilim yarattı. Uğradığı baskının ardından yaralı kurtulan Turgut Alp'ın beklenmeyen tepkisi herkeste şok etkisi yaratmıştı. Son baskının ardından yaşadığı tüm sıkıntıların sebebini Ertuğrul Bey'in aldığı kararlara bağlayan Turgut'un bu durumundan istifade etmeye çalışan Simon, yeni bir oyun içerisine girdi. Kayı ve Çavdar ortaklığıyla her şeyin daha iyiye gideceğini düşün Kayı kadınları, Diriliş Ertuğrul son bölüm finaline doğru yeni bir tehlikeyle karşı karşıya geldi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!