Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Diri diri mezara giren Kuzey Kill Bill'den mi etkilendi

Ferhat tarafından diri diri mezara gömülen Kuzey'in zor anları.

Diri diri mezara giren Kuzey Kill Bill'den mi etkilendi

Kanal D'nin sevilen dizisi Kuzey-Güney'in bu haftaki yeni bölümüne Kuzey karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ'un tabuta girdiği sahneler damga vurdu.

TABUTUN İÇİNDE YAŞAM MÜCADELESİ
Aralarındaki hesapları kapatmak için Ferhat'la yüz yüze gelen Kuzey, kendisi için hazırlanan tuzağa düştü. Diri diri mezara giren Kuzey, tabutun içinde bir yandan yaşam mücadelesi verirken bir yandan da başından geçen olayları düşündü.

KUZEY'İN YARDIMINA ALİ KOŞTU
Hayatı bir film gibi gözlerinin önünden geçen Kuzey'in akıbeti, can dostu Ali'nin ellerinde. Ölüm kalım mücadelesi veren Kuzey, nefesi kesilmek üzereyken Ali tarafından kurtarıldı.

Kore'nin 600 yıllık vazgeçilmez formülü ile forma girin
Kuzey'i son anda ölümden kurtaran Ali, Kuzey'le birlikte Ferhat'ı bekler. Ferhat ve adamlarını mezarlıkta büyük bir sürpriz beklemektedir.

KILL BILL'DEN Mİ ETKİLENDİ
Kuzey'in tabuta girdiği sahneler, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da da gecenin konusu oldu. Dizinin hayranları, tabut sahnesinin Kill Bill filminden etkilenildiği düşüncesinde yoğunlaşırken, Kuzey'in tabuta girdiği sahneleri de oldukça etkileyici buldular.

HORTUM, OKSİJEN TÜPÜ OLDU
Ferhat geçtiğimiz hafta intikam planından önce 'Buried / Toprak Altında' filmini izleyerek bu filmdeki mezar sahnesinden etkilendi.

Kuzey mezarın içindeyken yanındaki oksijen tüpü, akıllara Türk sinema tarihinin efsane filmlerinden biri olan Davaro'daki hortum sahnesini akıllara getirdi

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!