Devran Çağlar Bursa'nın nesine aşık? ÖZEL HABER

Bursa'nın gözde eğlence mekanlarından Sera Bar'da sahne almaya başlayan ünlü sanatçı Devran Çağlar, Bursa'nın nesine hayran olduğunu açıkladı.

Devran Çağlar Bursa'nın nesine aşık? ÖZEL HABER

Mesut DEMİR-Ersel NALBANT/BURSADABUGUN.COM

Bursa'nın gözde eğlence mekanlarından Sera Bar'da sahne almaya başlayan ünlü sanatçı Devran Çağlar, Bursada Bugün'e yaptığı çok özel açıklamada, Bursa'nın eğlence sektörü açısından önemli bir il olduğunu söyledi.

"BURSA HALKI İNANILMAZ MUHTEŞEM"
Bursalıların müzik tutkusunun eğlence sektörüne de yansıdığını belirten Devran Çağlar, "Bursa'nın eğlence sektörü benim hoşuma gidiyor. Hoşuma gitmese zaten Türkiye'de yaşamadığım için Bursa'ya gelmem ancak Bursa'nın halkı inanılmaz muhteşem. Bursalılar bana haz, duygu veriyor, performansımı arttırıyor. Sahnede orkestra ile birlikte mekan da çok önemli. Ben Sera Bar'a aşığım zaten" dedi.

"KAPALI ÇARŞI'YA BAYILIYORUM"
Kendisinin vejetaryen olduğunu hatırlatan Devran Çağlar, "Ben et yemeyen bir insanım. Bursa'da gezmeyi çok seviyorum.  Fırsat buldukça kafelerine gidiyorum. Kapalı Çarşı'dan inanılmaz keyif alıyorum. Ben Bursa'yı'çok seviyorum. Bursa'da sahne almaktan büyük bir haz alıyorum. Ben buradayım, Bursalıları bekliyorum" diye konuştu.

HER CUMARTESİ SERA BAR'DA
Bursa'ya geldiğim zaman Konak 18 Sera Bar'dan başka bir yerde sahne çıkmadığını ifade eden ünlü sanatçı, bundan sonra ömrü yettiği sürece her Cumartesi günleri Sera Bar'da olacağını söyledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!