Dev marka kendi 'sahte' mağazasını açtı!

Dünyaca ünlü İtalyan moda markası Diesel, geçen hafta New York'un sahte mağazalarıyla ünlü caddesi Canal Street'te gizlice kendi "sahte" mağazasını açtı.

Dev marka kendi 'sahte' mağazasını açtı!

Diesel geçtiğimiz hafta, New York'ta sahte bir mağaza açtı. New York'un sahte mağazalarıyla ünlü bölgesi Canal street'de gizlice kendi "sahte" mağazasını açan markanın konuklarına da büyük bir sürpriz hazırlamıştı. O sürpriz ürünlerin 'Deisel' marka olmasıydı.

Logodaki bu harf oyunu sizi farklı bir düşünceye yönlendirmesin. Bu mağazadaki tüm ürünler %100 orijinal Diesel üretimi. Yukarıdaki video'da da izleyeceğiniz gibi, bu durumdan habersiz sahte mağazanın müşterileri, aslında markanın yeni satışa çıkacak "limited edition" koleksiyonun sahibi şanslı kişiler.

Bu sahte mağaza aslında markanın 2018 ilkbahar/Yaz kampanya stratejisinin bir parçası. "GO WITH THE FLAW" sloganıyla markanın tutkunlarına "Kimse mükemmel değildir, kusurlarını kabullen" mesajını vermeye çalışıyor. Deisel'in de içinde bulunduğu OTB Group'un başkanı Renzo Rosso "Herkes istediğini giymekte özgürdür" diyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!