DEREKÖY'DE DP COŞKUSU

Demokrat Parti (DP) Mudanya'ya bağlı Dereköy'de vatandaşlarla bir araya geldi.

DEREKÖY'DE DP COŞKUSU

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren DP Bursa milletvekili adayları, DP Bursa milletvekili adayı Prof. Dr. Haydar Baş'ın da katıldığı kalabalık bir grupla Mudanya ilçesine bağlı Dereköy'de vatandaşlarla bir araya geldi. Büyük bir kalabalığa hitap eden Baş, ülkenin bütünlüğünü korumak için birlikte olmaları gerektiğini söyledi. Baş, "Ülkenin milli bir iradeye ihtiyacı vardır. Bugün köylümüz borç batağının içinde. Borçlarını tefecilere ödemek için ellerindeki verimli arazilerini satmak mecburiyetinde kalmıştır. Sadece çiftçimiz değil, aynı zamanda esnafımız sanayicimizde aynı duruma düşmüştür" dedi.
Demokrat Parti Milletvekili adayı Yunus Demiray ise "İktidar Türkiye'yi yönetemiyor. Ülkemizin temelinde DP ruhu var. Bu ruhu yeniden canlandırarak, özlemini çektiğimiz günlere hep beraber sizlerin desteğiyle kavuşacağız"diye konuştu.
Dereköy'de düzenlenen toplantıya milletvekili adayları Yusuf Öz, Yunus Demiray, DP İl Başkanı Şevket Tamaç, İl Başkan Yardımcısı İsmet Koyuncu, il kadın kolları ile Mudanya ilçe teşkilatı yönetimi katıldı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!