Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Denizlispor'da süper lig hasreti

DENİZLİSPOR'da kongre üyelerinden ikinci kez güvenoyu alan Başkan Süleyman Urkay, Süper Lig hasretine son vermek istediklerini söyledi.

Denizlispor'da süper lig hasreti

Her kulüp gibi mali sıkıntıları olduğunu belirten Başkan Urkay, "Ama çaresiz değiliz. Geçen sezon mali disiplin ve kurumsallaşma yolunda önemli adımlar attık. Yeni dönemde yönetici arkadaşlarımızla birlikte büyük sorumluluğu tekrar üstlendik. Doğru transfer ve bütçe politikası uygulayarak devler arenasına dönmeyi hedefliyoruz. Şimdiden genç ve yetenekli 4 futbolcuyla el sıkıştık. İsimlerini önümüzdeki günlerde açıklayacağız" dedi.

YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Dehizlispor'da yeni yönetim görev dağılımını da yaptı. Hikmet Çelikkol, futbol şube ve transfer komitesinden sorumlu asbaşkanlık görevine getirildi. Mustafa Üstek 2. başkan, Halil Uzun, mali işlerden sorumlu asbaşkan, Turgay Yılmaz, araştırma geliştirmeden sorumlu asbaşkan, Cahit Özdemir, idari işlerden sorumlu asbaşkan, Mehmet Erçelik ise tesisler ve satın almadan sorumlu asbaşkan oldu. Basın sözcülüğü görevi Yasin Özpek'e verildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!