Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Deniz Akkaya köpek balıklarıyla yüzdü

Florya'daki İstanbul Akvaryum'da gerçekleşen bir etkinlikte ünlü manken Deniz Akkaya, köpek balıkları ile birlikte yüzdü. Ünlü manken, "Herkes bu deneyimi yaşamalı" dedi. İstanbul Akvaryum'da dalış keyfi Deniz Akkaya ile başladı. Akkaya, köpek balıklarının beslenme saatinin hemen öncesinde akvaryumda dalış yaptı. Akkaya, köpek balıkları ile birlikte yüz elli farklı türde bin beş yüz canlı ile aynı suda yüzdü.

Deniz Akkaya köpek balıklarıyla yüzdü

Gazetecilere yaşadığı heyecanı anlatan Akkaya, şöyle konuştu: "Benimle birlikte İstanbul Akvaryum'da artık herkesin dalabileceği bir sistem başlatılıyor. Sertifikası olan kişilerin burada dalarak çeşitli deniz canlılarını görebilme şansı olacak. Bunlar normal şartlarda görebileceğiniz canlılar değil. Dün bir deneme dalışı gerçekleştirdik. Şu an yeniden dalmayı büyük bir heyecanla bekliyorum" Ünlü manken, yaptığı dalış sonrasında, "Harikaydı orası bir cennet gibi. Tüm ziyaretçilere bu deneyimi yaşamalarını tavsiye edyorum" ifadelerini kullandı.

İstanbul Akvaryum'da yirminin üzerinde farklı türde köpek balığı yaşıyor. Her biri dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan köpek balıklarını aynı anda gözlemlemek ve onlarla aynı suda yüzmek isteyenler rezervasyon yaptırarak bu keyfi yaşayabiliyor. Köpek balıklarıyla dans etkinliğinin ilgi gördüğü belirtiliyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!