Deniz Akkaya'dan Helin Avşar'a ağır sözler!

Deniz Akkaya, Sabah programında saçlarıyla ilgili konuşan Helin Avşar'a sosyal medya üzerinden sert bir yanıt verdi.Kaynak: Deniz Akkaya'dan Helin Avşar'a ağır sözler

Deniz Akkaya'dan Helin Avşar'a ağır sözler!

Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında yorumculuk yapan Akkaya, 360 TV'de ekrana gelen 'Aklımızda Kalmasın'ın yorumcularından Helin Avşar'ın, pembe saçlarıyla ilgili sözleri üzerine adeta çılgına döndü.

Instagram'da bir takipçisinin yorumunu paylaşan ünlü sunucunun açıklaması şöyle:

"Hiçbir zaman medyada o niye burada bu niye burada diye dusunmedim; benim göremediğim bir sihri yeteneği vardır dedim.

'Duymayan Kalmasın' ve geçen seneki yorumculuk hayatımda en büyük vicdan muhasebem bu oldu. Bireysel beğenilerimi pek tabii ki paylaşıyorum ve adam kayırıyorum; ancak negatif söylemlerimin altında hep kadına yapılan haksızlıklara karşı net bir durusum var. Şimdi gelelim bu örneğe; vermişler bir koltuk debelenip duruyor orada; eksik bilgi, eksik Türkçe, eksik etek(bu tabirden nefret etmeme rağmen yerine cuk diye oturdu.) Yapımcısı iyi arkadaşımdır; Sinan'cığım hangi akla hizmet bu arkadaşı oraya oturttunuz; hangi mesleğin erbabı, hayatın hangi alanında fikir sahibi, hangi yaşanmışlık; hangi başarıları var? Hangi meslek için ter dökmüş, hangi konuda elini masaya vurabilir? Hayatta hangi acılardan geçmiş; empati kurmak için o bilgiye dönebilir zihninde? Saçım başım benim için hiç mühim değil, olsa zaten böyle Radikal kararlar almam. Bu şuursuz özgüven nereden geliyor onu anlamak mümkün değil elbet."

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!