Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

'Demet Akalın sayesinde 4 yıl evime ekmek götürdüm'

Şarkıcı Merve Özbey, meslektaşı Demet Akalın'ın geçtiğimiz yıllarda kendisi hakkında yaptığı ve magazin gündemine bomba gibi düşen itiraf hakkında konuştu. İşte Akalın'ın o itirafı ve güzel popçunun cevabı...

'Demet Akalın sayesinde 4 yıl evime ekmek götürdüm'

Ortaköy'de bir mekanda gerçekleşen lansmana katılan Merve Özbey, "Pek etkinliklere gelmem normalde, bugün de makyaj etkinliğine makyajsız geldim" dedi.

Ünlü şarkıcı, "Sahnede çok ağır makyajlar yaptığım için yüzümde deformeler oluyor. O yüzden gündelik yaşamımda pek makyaj yapmıyorum" şeklinde konuştu.

Merve Özbey'e, meslektaşı Demet Akalın'ın, "Hayatımda en büyük pişmanlığım; Merve Özbey'in bir şarkısı (Şerefime, Namusuma) vardı, çıkış şarkısı olacaktı. Onu aldım, o da dinlenmedi" sözleri hatırlatıldı.

31 yaşındaki popçu, "Demet Hanım benim çok sevdiğim bir büyüğüm. Kendisine de söyledim yaptığı çok güzel bir büyüklük. Bir şarkı değil bin şarkı olsa da feda olsun. Asla bir burukluk olmadı içimde. Ben 4 yıl Demet Hanım sayesinde evime ekmek götürdüm. Aramızda bir borç olmaz" diyerek, Akalın'a kırgınlığı olmadığını belirtti.

İş adamı Kenan Koçak ile Merve Özbey, geçtiğimzi günlerde dünyaevine girmişti. 650 kişilik davetlinin katıldığı düğünde, Merve Özbey'in nikah şahitliğini; Erdem Kınay, Demet Akalın, Bengü ve Aşkım Kapışmak yapmıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!