Defne Samyeli evden ayrıldı: Vallahi komik oluyorsunuz

Defne Samyeli, önceki gece adının bir süredir aşk haberlerine karıştığı Cem Yılmaz'ın evindeydi.

Defne Samyeli evden ayrıldı: Vallahi komik oluyorsunuz

Defne Samyeli, önceki gece adının bir süredir aşk haberlerine karıştığı Cem Yılmaz'ın evindeydi. Samyeli, kapıdaki haberciler yüzünden dışarı çıkamayınca geceyi ünlü komedyenin evinde geçirdi.

Yemekler dışarıdan geldi

Haklarında gizlice görüştüklerine dair haberler çıkan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, önceki gün ünlü komedyenin Levent'teki evinde buluştu. Akşam yemeğinde ikiliye Ozan Güven ve bir kadın arkadaşı da katıldı. Geç saatlerde dışarıdan yemek siparişi verildi, Güven ve arkadaşı yemeğin ardından evden ayrıldı.

Aracı otoparka alındı

Ancak bu ziyaretten haberdar olup evin önüne gelen gazeteciler yüzünden Samyeli dışarı çıkamadı ve geceyi ünlü komedyenin evinde geçirdi.

Bu arada görevliler onun otomobilini otoparka alıp Yılmaz'ın cipini sokağa çekti. Cem Yılmaz'ın görevlilere "Dikkat edin, görüntü alınmasını istemiyorum" talimatı verdiği öğrenildi.

Yarın da Ozan gelecek

Cem Yılmaz, dün sabah evinden çıkarken "Defne Hanım'ın otomobili sizin otoparkta duruyor" diyen muhabire esprili bir karşılık verdi: "Evet bizim evde Mercedes servisi var, arada arkadaşlarımız arabalarını getirip bırakıyor. Yarın da Ozan (Güven) Mini Cooper'ını bırakacak tamire!"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!