Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu

Avrupa ve Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya ve perakende markası Darty, Bursa'daki ilk mağazasını Nilüfer'deki Zeno İş Merkezi'nde açtı.

Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu

Hizmette Avrupa'nın bir numarası olan elektronik ve beyaz eşya perakende devi DARTY, Türkiye'deki 29. mağazasını 06 Eylül'de (bugün) Bursa Zeno İş Merkezi'nde açtı. Açılışa özel indirimler uygulayarak tüketicilerden büyük ilgi gören DARTY, Bursa mağazasıyla birlikte her yıl beş mağaza açma hedefini yakalamış oldu. Yıl bitmeden hedefini tutturan DARTY, 2012'nin sonuna kadar mağaza açma hedefini aşacağına dair sinyaller veriyor. Bu yılki 5. mağazasını faaliyete geçiren DARTY, İstanbul dışındaki 15. mağazasını açarak bulunduğu şehir sayısını onbire çıkardı.

DARTY açılış nedeniyle pek çok seçkin markada önemli indirimler sunan bir kampanya düzenledi. LED TV'den çamaşır makinesine, mini dizüstü bilgisayardan cep telefonuna kadar birçok üründe yapılan çok büyük indirimler sayesinde ürünlerin bir kısmı neredeyse dakikalar içerisinde tükendi.

Bursa mağazasının açılışına ilişkin konuşan DARTY yetkilileri "Türkiye'nin en büyük kentlerinden biri olan Bursa'da mağaza açarak tüketicileri birbirinden kaliteli ve trend ürünlerle buluşturmak bizim için son derece memnuniyet verici. Açılışımıza özel olarak önemli sürprizler ve büyük indirimler sunduk. Avrupa'da hizmette bir numara olan DARTY'nin açılışına gösterdikleri ilgi için Bursa halkına teşekkür ederiz. Hizmet kalitemiz sayesinde Bursa'ya yeni bir soluk getirerek tüketicilerin memnuniyetini en üst seviyede tutacağımıza inanıyoruz. Ayrıca Bursa mağazamızla birlikte her yıl beş yeni mağaza açma hedefimizi de tutturmuş olduk. Türkiye genelindeki büyümemizi sektör normallerinin üzerinde sürdüreceğiz" dedi.

Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterileriyle buluşturan DARTY, Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Zeno İş Merkezi No:10 Bağımsız Bölüm No: A 11-12-13-14 16110 Nilüfer Bursa adresindeki yeni mağazasında tüketicilere hizmet verecek.
 

Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu Darty Bursalılarla Zeno'da buluştu
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!