Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Damla Ersubaşı kendisini darp eden eski eşiyle barıştı mı?

Sihirli Annem dizisinde Tuğçe'yi canlandıran Damla Ersubaşı, kısa süre önce Mustafa Can Keser ile boşanmıştı. Geçtiğimiz gün Ersubaşı, kendisini darp eden eski eşi Mustafa Can Keser ile görüşüp yemek yiyince barıştıkları iddiası gündeme geldi.

Damla Ersubaşı kendisini darp eden eski eşiyle barıştı mı?

Oyuncu Damla Ersubaşı, işletmeci Mustafa Can Keser ile anlaşmalı boşanmıştı. Geçtiğimiz gün Ersubaşı, eski kocasıyla görüntülendi. 

BİRLİKTE YEMEK YEDİLER

Ersubaşı, boşanmış olduğu eski Eşi Mustafa Can Keser, Esra Balamir ve arkadaş grubu ile birlikte Nişantaşı'nda bir mekanda yemek yedi. Barıştılar ve yeniden evlenecekler şeklinde çıkan dedikoduları yanıtsız bırakan ikili, ayrı ayrı araçlar ile mekanı terk ettiler.

HAMİLEYKEN ALDATMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğunu kucağına alan Damla Ersubaşı, hamileliği döneminde ihanete uğradığı haberleriyle gündeme gelmişti. Mustafa Can Keser, Damla Ersubaşı ikinci bebeğine hamileyken bir kadınla samimi şekilde yakalanmıştı. Eşinin kendisini aldattığını kabul eden oyuncu, evliliğine devam etme kararı almıştı. Keser'in Ersubaşı'yı darp ettiği de gündeme bomba gibi düşmüştü.

Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser'in, üç yıl önce Mustafa Can Keser tarafından darp edilmiş. Bu haberlerin ortaya çıkmasının ardından oyuncu, dört yıllık eşi Mustafa Can Keser'e boşanma davası açmıştı. Ünlü çift tek celsede 15 dakika içinde boşanmıştı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!