DAĞ KÖYLERİNDE KARA RÜZGARI

AK Parti milletvekili adayı Tülin Erkal Kara, dağ köylerini gezerek destek istedi. Ziyaretlerden memnun kalan köy halkı ise Kara'ya destek sözü verdi. Kara'nın kadınları ziyaret ederken evlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingini izlemeleri ise dikkat çekti.

DAĞ KÖYLERİNDE KARA RÜZGARI

Merkez Osmangazi ilçesi Kükürtlü Mahallesi'nde evleri ve işyeri esnaflarını gezerek seçim çalışmalarına devam eden Kara, AK Parti'nin yapmış olduğu çalışmaları örnek gösterdi ve daha birçok yatırımın sırada olduğunu söyledi. Kükürtlü Mahallesi'nde ev ziyaretlerine giderken kadınların televizyonda Başbakan Erdoğan'ın mitingini izlemeleri Kara'nın ilgisini çekti. Kara, esprili bir şekilde "Bizim konuşmamıza gerek yok. Başbakanımız konuşurken her şeyi anlatıyor" dedi. AK Parti'nin göreve geldiği günden beri yaptığı yatırımları vatandaşlara anlatan Kara, "Artık vatandaşı iki anahtarla kandıran, oyalayan siyaset adamlarına milletimiz itibar etmiyor. Milletimiz, doğru siyaset yapanın kim olduğunu biliyor ve iktidara getiriyor. Muhalefet, her ne kadar bizi eleştirse de halkımız bizi biliyor ve destekliyor. Biz halkımızdan dua bekliyoruz" dedi.

"ERDOĞAN'A HAYRANIZ"

Başbakan Erdoğan'ın mitinglerini televizyondan sürekli izlediklerini söyleyen ev kadınları ise Erdoğan'a hayran olduklarını ve yaptığı politikaları çok beğendiklerini söyledi. AK Parti'nin yeniden başa geleceğini belirten hanımlar, Kara'ya destek sözü verdi. Her gittiği yerde kadınların kendisine verdiği destekten memnun kalan Kara, "Doğru yolda ilerliyoruz. Mahalle, semt, köy ayrımı yapmadan, 'CHP'li, MHP'li' diye ayrım yapmadan her vatandaşımızın sıkıntılarını dinliyoruz ve onlara çözüm arıyoruz. Biz 70 milyonun sesiyiz. Bütün vatandaşların sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Bunları çözmek için canla başla çalışacağız" diye konuştu.
Kara, Kükürtlü Mahallesi'ndeki ziyaretinin ardından dağ köylerinden Kirazlı Köyü'ne gitti. Burada köylülerin sıcak ilgisi ile karşılaşan Kara, vatandaşların sorularını cevaplandırdı. Köy halkı Kara'yı destekleyeceklerinin sözünü verdi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!