Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hasta ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ağır hasta olan Raife Güreşçi'yi evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hasta ziyareti

Kılıçarslan Meydanı'nda partisince düzenlenen mitingde Konyalılara  hitap eden Erdoğan, buradan ağır bir hastalık yaşayan Güreşçi'nin Şeker  Mahallesi'ndeki evine geçti.

Raife Güreşçi'nin evinde bir süre kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a,  ziyaretindeCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.

Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra Konya Mavi Tünel  İçme Suyu Tesisleri'nin açılışını gerçekleştirmek üzere Seçme Köyü'ne geçti.

"Türkiye'm için çalışan adam"

Raife Güreşçi, Erdoğan'ın, cumhurbaşkanı olarak göreve gelmesinden  sonra evinde hasta yatağında çekilen videosunda, "Ben kanser hastasıyım, ona  devamlı 'Allah işini gücüne rast getirsin' diye dua ediyorum." ifadesini  kullanmıştı.

7 çocuk annesi Güreşçi, "Oylarımızın hepsi Recep Tayyip Erdoğan  içindir. Çocuklarıma 'Sadece ona oy atacaksınız' diye yemin verdim. Onu çok  seviyorum, o dürüst ve doğru adam. Türkiye'm için çalışan adam." şeklinde  konuşmuştu.

Hasta yatağında kendisini ziyaret etmesi durumunda çok sevineceğini  dile getiren Raife Güreşçi, "Buyursun gelsin, her zaman kendisine kapım sonuna  kadar açık. Tayyip Erdoğan için canımı veririm." demişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!