Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabataş Lisesi'nde eğitim öğretim yılı açılışına katıldı. Okulu gezen Erdoğan, robotik kulübü öğrencileri ile sohbet etti. Erdoğan, eğitim öğretim yılı açılışını yaptıktan sonra öğrencilerle çay içerek, söylenen şarkıya da eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun ilgi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi'nde katıldığı eğitim öğretim yılı açılışının ardından okulu gezdi. Öğrencilerle sohbet eden Erdoğan, Kabataş Lisesi robotik takımının çalışmalarını ilgiyle izledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi'nde düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış törenine katıldı. Törenin ardından okulu gezen Erdoğan, sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etti. Bu sırada elini öpmeye çalışan bir öğretmene izin vermeyen Erdoğan, "Yalnızca annenizin, babanızın ve öğretmeninizin elini öpün. Ben elimi öptürmem" ifadelerini kullandı. Öğrencilere de aynı tavsiyede bulunan Erdoğan, okulun robotik takımının çalışmalarını inceledi.

Robotik takımı adına Esad Yusuf Atik ile Anıl Mert Ar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kulübün çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı. Erdoğan da öğrencileri ilgiyle izledi.

ŞARKIYA EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eğitim öğretim yılı açılışını yaptıktan sonra ögrencilerle çay içerek, söylenen şarkıya da eşlik etti.

Erdoğan daha sonra okulun laboratuvarını da ziyaret ederek öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı. Erdoğan okul bahçesini dolduran öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Erdoğan'a okulun yakınında bulunan bir mekanda çay ikram edildi. Burada saz çalınıp türküler okunurken Erdoğan, "Beraber Yürüdük biz bu yolarda" adlı şarkıya eşlik etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!