Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisinin 49. yeni bölümünün üç haftadır ekrana gelmemesi dizinin hayranlarını meraklandırdı. Çukur'un 48. son bölümünde Cumali ve Vartolu bıçaklarla birbirine saldırmıştı. Diğer yandan ise Koçovalılar ihanete uğramış ve Yamaç tanıdığı biri tarafından kurşunlanmıştı. 'Çukur'da Yamaç'ı vuran kim?' sorusu yanıt bulmadı. Yeni yılla birlikte ekrana ara veren Çukur'un fragmanı da yayınlanmadı. Peki Çukur neden yok? Çukur 49. yeni bölüm ne zaman? İşte 14 Ocak Pazartesi Show TV yayın akışı.

Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisinin 49. yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyor. Show TV'nin ekran fenomeni dizisi Çukur son olarak 24 Aralık Pazartesi akşamı 48. bölümüyle ekrana gelmişti. Adeta bir sezon finali havasında geçen Çukur'un son bölümünde büyük bir ihanet yaşanmıştı. Yamaç çok yakından tanıdığı ve hiç beklemediği biri tarafından ormanda vurulmuştu. 'Yamaç öldü mü?' ve 'Yamaç'ı kim vurdu?' soruları ise Çukur'un yeni bölümünde netlik kazanacak. Peki Çukur 49. yeni bölüm bu akşam var mı? Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Show TV'de ise 14 Ocak 2019 Pazartesi akşamı 20.00'de Çukur'un tekrar bölümü ekranda olacak. 23.15'de ise Öfkeli Polisler isimli film ekrana gelecek.

ÇUKUR SON BÖLÜM FİNALİNDE ŞOK GELİŞME

Çukur son bölümde 'Yamaç'ı kim vurdu?' sorusu akılları karıştırdı. Yamaç'ın 'Neden' demesi 'Yamaç'ı vuran Medet mi, Vartolu mu, Meke mi, Celasun mu yoksa Selim'in oğlu Akın Koçovalı mı?' sorusunu akıllara getirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!