Çukur'da İdris ve Vartolu nefes kesti!

Çukur dizisinin 21 Mayıs Pazartesi yayınlanan 30. bölümünde İdris, Yamaç ve Selim büyük tehlike atlattı. Dört koldan Çukur'a saldırılar sürerken, Yamaç ve adamları gemide mahsur kaldıkları soğuk hava deposundan donmak üzereyken kurtulmayı başardı. İdris Koçovalı ise kendi mahallesinde kahvehanede silahlı adamlar tarafından rehin alındı. Vartolu, babası İdris'i yaptığı planla kurtarmayı başardı. Vartolu ve İdris düşmanlarına karşı birlikte mücadele etti. Çukur 31. bölüm ilk sahne de yayınlandı.

 Çukur'da İdris ve Vartolu nefes kesti!

Sezon finaline hazırlanan Çukur dizisi 30. bölümüyle Show TV'de ekrana geldi. Çukur son bölümde; Yamaç ve adamları mahsur kaldıkları soğuk hava deposundan kurtulurken, kahvede rehin tutulan İdris Koçovalı ve Vartolu Saadettin işbirliği gerçekleştirdi.

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa yaşam savaşı verken, kurtulmak için akıllarına bir fikir gelir. Depoda bir kasa bulurlar ve onu açarlar. Tüpü patlatarak kapıyı açarlar. Teknedeki adamları ortadan kaldırırlar. Bu olaylat yaşanırken Selim'in mal aldıkları adamlarla iş birliği yaptığı ortaya çıkar. Kahveye silahlı adamlar geliyor ve İdris Koçovalı'yı tehdit ediyorlar. Vartolu kahvede bir terslik olduğunu anlayınca içeri girmenin bir yolunu arıyor ve başarıyor. Vartolu olanları anlamaya çalışıyor. Silahlı adamlar fidye istiyor ancak İdris Koçovalı o parayı vermeyeceğini söylüyor. Vartolu fidyecileri ikna etme çabalarına giriyor, adamların üstesinden geliyorlar.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç, önemli bir konuşma yapmak için İdris'in yanına gidiyor. İdris, cezaaevinden birisini kaçırmaları gerektiğini söylüyor. Ancak Paşa, kaşıracakları kişinin Cumali ile kanlı bıçaklı olduklarını açıklıyor. Adamı kaçıracakları gün yaralanan adam Vartolu tarafından esir alınıyor. Meke, Yamaç'a Ezgi'yi aramasını söylüyor. Yamaç, Sena'nın değişken durumu hakkında bilgi almak için Ezgi'nin yanına gidiyor. Ezgi, Sena'nın geçmiş tramvalarını atlatamadığını, daha yolun başında olduklarını bu nedenle onun yanında olması gerektiğini söylüyor.

İDRİS'İN ÇUKUR PLANI!

İdris Koçovalı bu zamana kadar biriktirdiği tesbih ve saatleri satmak için Yamaç'a gösteriyor. Torunlarına ve oğullarına bırakacaklarını bir kenera ayırıyor. Geri kalanları Yamaç'ın satmasını istiyor. Yamaç, bunları satmaya gerek olmadığını söylese de İdris Çukur'un yaşamasını istediğini söylüyor. İdris Koçovalı, Yamaç'a Çukur'un kendisi için çok önemli olduğunu, Vartolu'dan Çukur'a zarar gelmesini istemediğini söylüyor. Kendini feda edecek kadar çok seven İdris, Yamaç'ın Çukur'u neden burayı çok seviyorsun sorusuna İdris Çukur'un yuvası olduğunu belirtiyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!