Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çukur'da dengeleri değiştirecek bomba ayrılık!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur, dengeleri değiştirecek bir ayrılığa sahne olacak. Geçen sezon diziye dahil olan ünlü oyuncu, projeye veda etti.

Çukur'da dengeleri değiştirecek bomba ayrılık!

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde Arık Böke'nin ölümü büyük ses getirdi.

Aksiyonun hız kesmediği bölümde Arık'ın adamları Çukur'u basınca Cumali bunun hesabını sormak için harekete geçti. İkilinin karşılaşmasında mücadele sert geçerken Arık'ın kışkırtmalarına dayanamayan Cumali en sonunda tetiği çekti. Nefes kesen teke tek mücadelenin finalinde Arık Böke Erdenet karakterini canlandıran Barış Arduç diziye veda etti.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur'un dün akşam ekrana gelen bölümünde, Arık Böke ve Cumali'nin kapıştığı final anları nefesleri keserken Cumali'nin Arık'ı vurması Erdenetler ile Çukur'un arasındaki mücadelenin seyrini değiştirecekti. Cumali'nin bu hareketi Çukur'u nasıl bir yola sürükleyecekti?

SOSYAL MEDYA #TEKETEK DEDİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+'da 6.09 izlenme oranı (rating), 13.86 izlenme payı (share), AB'de 5.46 izlenme oranı (rating), 13.31 izlenme payı (share) Total'de 6.15 izlenme oranı (rating), 15.65 izlenme payı (share) elde etti. #teketek etiketi Twitter Türkiye'de 7 saat 45 dakika TT listesinde kaldı. Barış Arduç'un vedası da sosyal medyada ses getirdi. Arık Böke Erdenet Türkiye gündeminde 5 saat 10 dakika boyunca yer aldı.

ARIK, ÇUKUR'A SALDIRMAK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Yamaç, Cengiz'e karşı hamle yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti. Cengiz'e doğrulttuğu silahı boş çıkan Yamaç'ın etrafını birden Cengiz'in adamları sardı. Cengiz, Yamaç'ın bu ihanetine karşı ise tehditkar bir karşılık verdi. Yamaç'ın, Çukur'u korumak için gözünü karartıp Cengiz Erdenet'e karşı yaptığı plan elinde patlarken diğer tarafta Çukur'u bir başka tehlike bekliyordu. Yakup'u takip eden Arık Böke, kaçırılmasının arkasında Çukur olduğunu düşündü. Bunun üzerine Çukur'a saldırmayı kafasına koyan Arık harekete geçti. İlk hedefi her şeyden çok sevdiği atı Şimşek'i almak olan Arık, Çukurlular'ın yolunu kesti.

YAMAÇ VE ARIK BİRBİRİNE GİRDİ!

Diğer tarafta iki aşiret arasında çıkan husumet Erdenetler'i ve Yamaç'ı yeni bir operasyonun içine soktu. Server, Cengiz Erdenet'ten yardım isterken İskandar ise Reşit Feyzullah'ın kapısını çaldı. Erdenetler, İskandar'ı öldürmek isterken Reşit tarafından sert bir uyarıyla karşılaşan Yamaç bu infaza engel olmaya çalıştı. Arık ve Yamaç, Cengiz Erdenet'in emriyle İskandar'ı aramak için harekete geçti. Bir yandan Arık'ı korumaya bir yandan da İskandar'ın ölmesine engel olmaya çalışan Yamaç zor anlar yaşadı. Yamaç ve Arık'ın operasyon anlarında heyecan doruğa ulaşırken ikili arasındaki gerilim bir anda büyük bir kavgaya dönüştü.

ÇUKUR'UN YENİ BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Cumali'nin, Çağatay Erdenet'e göndermesi için Seren'e verdiği zarfın içinde ne olduğu büyük merak uyandırıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!