Cübbeli Ahmet'ten 130 liraya 'Hz. Muhammed terliği' skandalı!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün bir videosu ortaya çıktı. Bu videoda Cübbeli'nin "Nal-ı Şerif" denilen bir terliği anlatıyor. Cübbeli Ahmet videoda, bu terliği giyenlerin Hz. Muhammed'i rüyasında gördüğünü ileri sürüyor.

Cübbeli Ahmet'ten 130 liraya 'Hz. Muhammed terliği' skandalı!

Görüntüler, Cübbeli Ahmet'in 4 yıl önce cemaatine yönelik yaptığı bir konuşmasından çekildi. Cübbeli Ahmet videoda 130 liraya satılan bu terlikleri giyenlerin evinin bereketli olacağını, evlerinin yanmayacağını, evin içerisindeki eşyaların çalınmayacağını, rüyalarında da Hz. Muhammed'i göreceklerini ileri sürüyor.

Terliğin özelliklerini sayan Cübbeli Ahmet, ardından da "Kutusunu yaptırıyorum, faziletlerini üzerine yazdıracağım" ifadelerini kullanıyor.

NE OLMUŞTU?

Cübbeli, daha önce de Hz. Muhammed'in saçının yıkandığı suyu ve Noel kutlanmasının tehlikesi ile ilgili ürünler piyasaya sürmüştü.

Konuk olduğu televizyon programları reyting rekorları kıran, sözleriyle herkesi güldüren "Cübbeli Ahmet Hoca" lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü, Hz. Muhammed'e ait olan sandalet yani "Nal-ı Şerif" satışına başladı. Cübbeli, satacağı terlik için bir de video çekmiş. İnternete düşen videoda Cübbeli, maliyeti 130 TL olan terliği öve öve bitiremiyor.

PEYGAMBERİ RÜYASINDA GÖRÜR

Cübbeli Ahmet, terlik için "Azgınların saldırısından, düşmanların galibiyetinden, şeytanların şerrinden, sihir ve büyülerin ulaşmasından emin olur" dedi. Ahmet Ünlü, bu terliği giyenlerin peygamberimiz Hz Muhammed'i rüyalarında göreceğini iddia etti.

CÜBBELİ'NİN ÖNCEDEN PİYASAYA SÜRDÜKLERİ ÜRÜNLER

Medyatik İslamcı 'Cübbeli' Ahmet Hoca, din ticareti ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, daha önce Hz. Muhammed'in saçının yıkandığı suyu sattığı iddia edilen hoca,  en son olarak Noel'i kutlamasının tehlikesi isimli bir kitap hazırlamıştı. Kitabı 10 liraya satan Cübbeli Ahmet, kampanya yapmayı da unutmamıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!