Çocukların vazgeçilmezi araba oyunları oyuncini.com da

Henüz beta aşamasında olmasına rağmen herkesin büyük beğenisini kazanmayı başaran Oyuncini.com Türkiye'nin en iyi oyun sitesi olmak yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

Çocukların vazgeçilmezi araba oyunları oyuncini.com da

Henüz beta aşamasında olmasına rağmen herkesin büyük beğenisini kazanmayı başaran Oyuncini.com Türkiye'nin en iyi oyun sitesi olmak yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Özellikle siteye giriş yaptığınız da karşınıza gelen sevimli Cinbo ismindeki maskota hayran kalacaksınız. Site içerisinde sizlere Cinbo maskotu yardım etmektedir. Ayrıca Oyuncini.com oyun severlerin karşısına ödüllü oyunlar ile çıkacaktır. Oyun severler bir yandan büyük bir keyif ile oyun oynayacak, diğer yandan ise ödül kazanmak için diğer oyun severler ile mücadele içerisinde olacaktır. Cinbo ismindeki logo site üzerinde sizlerin karşısına bir çok noktada gelecek ve sizlere yardımcı olabilmek için çalışacaktır. Cinbo maskotunu kafasında bulunan kırmızı bandanası ile sizlerin karşısına çıkacaktır.

Sitenin üst kısmında bulunan yeni oyunlar kategorisine tıklayarak, sitede bulunan ve editör tarafından seçilmiş en yeni oyunlara ulaşabilirsiniz. Yeni oyunlar kategorisinin yanında bulunan Türkçe oyunlar kategorisinde ise birbirinden güzel Türkçe oyunlar bulunmaktadır. Özellikle oyun severlerin en çok ilgi göstereceği yerlerden bir tanesi Türkçe oyunlar kategorisi olarak gösteriliyor. Türkçe oyunlar kategorisinde Oyuncini.com ekibi tarafından hazırlanan Türkçe oyunları da bulabilirsiniz. Daha sonra karşımıza En çok oynananlar kategorisi gelecektir. Kategori içerisinde siteyi ziyaret eden oyun severlerin en çok oynadığı oyunları kategori altında bulabilirsiniz. En çok oynanan oyunlar kategori içerisinde sizlerin karşısına sırası ile gelecektir. Sonra karşımıza gelen editör önerileri isimli kategoride ise editörün seçtiği en güzel oyunları bulabilirsiniz. Kategori içerisinde sitemizde bulunan en iyi oyunları editör sizlere sunacaktır. En son olarak sağ tarafta bulunan tüm kategoriler kısmını ziyaret ederek birbirinden güzel kategorileri bulabilir, ve istediğiniz kategoriye giriş yaparak o kategori altında bulunan oyunlara ulaşabilirsiniz. Oyuncini.com en iyi özelliklerinden bir tanesi olarak da kendi oyunları bulunan bir oyun sitesi olmasıdır. Sitemizde bulunan bizim oyunlar kategorisini ziyaret ederek Oyuncini.com ekibi tarafından hazırlanan oyunlara ulaşabilirsiniz.

Siteye eklenen en son oyunları üzerinde yazan ''Yeni'' yazısı ile görebilirsiniz. Her gün birbirinden güzel oyunlar eklenen Oyuncini.com sitesinde birbirinden farklı ve güzel oyunlara ulaşabilirsiniz. Yeni oyunlar kategorisinde sevimli maskot Cinbo karşımıza 7 farklı karakter ile gelmektedir. Cinbo karakterinin üzerine gelmeniz halinde o kategorinin en güzel oyunları karşınıza gelecektir. Örneğin elinde top olan Cinbo karakterinin üzerine fareniz ile gelmeniz halinde karşınıza editör tarafından seçilmiş en iyi oyunlar geliyor.

Cinbo'nun farklı şekillerde çıktığı bölümün altında kız ve erkek oyunlarını bulabilirsiniz. Editör tarafından seçilen en iyi erkek ve kız oyunlarına bu bölüm içerisinde ulaşabilirsiniz. Kategorilerin yan kısmında ise sevimli maskot Cinbo'nun seçtiği oyunlara ulaşabilirsiniz. Sevimli maskot sizlere bu bölüm içerisinde en sevdiği oyunları önerecektir. sağ kısımda ise karşınıza gelen Cinbo sizlere kendisini tanıtarak, Cinbo'yu daha yakından tanımanızı istiyor. Oyuncini.com sitesini ziyaret edecek, olanlar Cinbo maskotunu devamlı göreceği için Cinbo'yu yakından tanıması için yazıyı okumalısınız.

Ayrıca Oyuncini.com sitesinin oyun sayfasının en sol kısmında bulunan ve siz nereye giriş yaparsanız yapın sizi takip eden sosyal medya butonları bulunmaktadır. Butonları kullanarak Oyuncini.com sitesinde oynadığınız oyunu twitter, facebook ve google+ gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Sitenin en alt kısmına ulaşmanız halinde birbirinden güzel kategoriler karşınıza gelecektir. Kategoriler arasında en çok ilgi çeken araba oyunları, savaş oyunları ve en son olarak kız oyunu oynamak isteyen kız çocukları için özenle seçilmiş oyun kategorisi olan kız oyunları kategorisidir. Bu kategorilerden istediğinize fareniz ile tıklayarak kategori içerisinde bulunan oyunlara ulaşabilirsiniz. Kategori içerisinde en çok oynanan oyun ve en yeni oyunlarlar büyük resim olarak gösterilmektedir. Ayrıca kategori içerisinde sağ tarafta bulunan bölgede kategori içerisinde en çok oynanan 5 oyun karşınıza gelecektir. Oyunlar büyük resimle gösterildiği için rahatlıkla bulabilirsiniz. Sağ tarafta bulunan 5 oyun, siteyi ziyaret eden oyun severlerin tercih ettiği oyunlar olarak belirlenmiştir. Oyunlar siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin yorumları, oynanma sayısı ve beğenilen oyunlar olmak üzere 3 husus dikkate alınarak belirleniyor. Kategori altında bulunan oyunlar günlük, haftalık ve aylık şeklinde ayrılmıştır. Ayrıca siteye üye ol kısmına tıklayarak üye olabilir ve en sevdiğiniz oyunları favorilerim kategorisi içerisine alarak, bu oyunlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Oynamak istediğiniz oyuna fareniz ile tıklayarak oyun ile genel bilgilerin bulunduğu bölmeye ulaşabilirsiniz. Burada editör tarafından yazılan açıklamayı okuyarak oyunu daha kısa sürede anlayabilir ve oyun içerisinde hangi tuşları kullanacağınızı görebilirsiniz. Seçtiğiniz oyunun ardından alt kısımda bir çok oyun karşınıza gelecektir. Bu bölümde ise seçtiğiniz oyunlara benzer olanlar karşınıza geliyor. Ayrıca giriş yaptığınız oyuna isterseniz facebook üzerinden yorum yazabilirsiniz. Oyunun resminin altında bulunan yıldızları kullanarak oyuna puan verebilir ve başka oyun severlerin oynaması konusunda yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta bulunan Oyuncini facebook sayfasını Beğen seçeneğine tıklayarak Oyuncini.com facebook üzerinden gelişmeleri takip edebilir ve yeni yayınlanan oyunları facebook üzerinde görebilirsiniz. Oyunu Oyna seçeneğine tıklayarak oyuna giriş yapabilir ve sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.

Ödüllü oyunlar sloganı ile yola çıkan Oyuncini.com oyun dünyasını sallamak ve daha üst noktalara taşımak için emin adımlar ile ilerlemektedir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!