CNN Türk sunucusu Saynur Tezel'in görevine son verildi

Demirören Grubu'nun Doğan Holding'e ait medya organlarını satın almasının ardından başlatılan işten çıkarmalar sürüyor. İşten çıkarılanların arasına sunucu Saynur Tezel de eklendi.

CNN Türk sunucusu Saynur Tezel'in görevine son verildi

Demirören Grubu'nun Doğan Holding'e ait medya organlarını satın almasının ardından başlatılan işten çıkarmalar sürüyor.

Şimdi de CNN Türk'te 'Güne Merhaba' programının sunucusu Gülay Özdem ve 'Günlük' programını sunan Saynur Tezel işten çıkarıldı.

Daha önce Kanal D'de Süleyman Sarılar genel yayın yönetmenliğinden, Ahmet Hakan Kanal D Haber daire başkanı ve ana haber sunuculuğundan, CNN Türk'te Duygu Demirdağ ana haber sunuculuğundan alınmıştı.

18 Mayıs'ta ilk olarak, CNN Türk Ekonomi Müdürü Ebru Baki ve Kanal D'deki 'Günaydın Türkiye' programının sunucusu Murat Güloğlu işten çıkarıldı. Hemen ardından, CNN Türk haber merkezi yöneticisi Ali Obuz, Kanal D program direktörü Özgül Apaçe ve CNN Türk editörlerinden Alişer Delek ile de yollar ayrılmıştı.

Aynı gün akşam saatlerinde ise, 2006 yılında Programlar Koordinatörü olarak CNN Türk'e katılan ve bir süredir haftalık kültür sanat programı 'Afiş'in sunuculuğunu üstlenen Aslı Öymen, CNN Türk'ün internet sitesi 'cnnturk.com.tr' Yayın Yönetmeni Umut Alphan ve CNN Türk Haber Programları Müdürü Cansel Poyraz'ın da işine son verilmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!