Cinsel ilişki görüntüsüyle tehdit

İlişkiye girdikleri kadını, görüntüleri internette yayınlamakla tehdit edip para istediler.

Cinsel ilişki görüntüsüyle tehdit

Trabzon'da bir kadın, ilişkiye girdiği İ.G. ve A.Ş.'nin, kendisini ilişki görüntülerini internet ortamında yaymakla tehdit ettiğini öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan 2 kişi, 'Cinsel saldırı ve şantaj' suçlamasıyla savcılığa sevk edildi.

21 yaşındaki N.U., bir süre önce sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı İ.G. ve A.Ş. ile cinsel ilişkiye girdi. Ancak ilişkiyi kameraya kaydettiklerini belirten İ.G. ve A.Ş., bir süre sonda genç kadını kendileriyle tekrar ilişkiye girmeye zorladı, iddiaya göre 500 TL vermemesi halinde görüntüleri internette yayınlamakla tehdit etti. Bunun üzerine bir süre sonra A.Ş. ile buluşan N.U. 300 TL. verdi, A.Ş. de ilişki görüntülerini sildiğini ileri sürdü. Ancak aradan bir süre geçtikten sonra genç kadını tekrar arayan A.Ş., görüntüleri silmediğini söyleyerek kendisiyle bir otelde buluşmasını istedi.

Bunun üzerine karakola giden N.U., İ.G. ve A.Ş.'den şikayetçi oldu. Bu kişileri gözaltına alan polis, konuşmalarda kullanılan telefonlara el koydu. İki şüpheli, polisteki soruşturmanın ardından 'Cinsel saldırı ve şantaj' suçlamasıyla savcılığa sevk edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!