ÇINARÖNÜ'NE YENİ OKUL

AK Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı, Bursa İl Genel Meclisi Başkanı Nedim Akdemir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇINARÖNÜ'NE YENİ OKUL

İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, Akdemir'in Yıldırımlı olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, "Bundan önceki başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. Yıldırım teşkilatı olarak seçim çalışmalarına başlamadan önce sizinle yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmak istedik. Biz her zaman sizin yanındayız" dedi.
Kendisinin Yıldırım ilçesinden seçildiğini hatırlatan Akdemir ise, "Yıldırım'ın hem avantajı, hem de çok büyük dezavantajı var. Köyleri olmadığı için daha çok eğitim ve spor alanında özel idare olarak Yıldırım ilçemize hizmette bulunuyoruz. Dezavantajı ise, köylere hizmet götürme birliğimiz yok, çünkü sadece bir köyümüz var, o da Hamamlıkızık. Yeni dönemde Cumalıkızık'ı da köy yapmak suretiyle köy sayımızı 2'ye çıkaracağız. Belki ileriki zamanlarda 2 veya 3 köy daha araya katıp, köy olma yolunda talepleri olan mahallelerimizi köy yapmak suretiyle, köylere hizmet götürme birliğimizi kurarız" şeklinde konuştu.
En yakın zamanda Çınarönü Mahallesi'ndeki okulun ihalesinin yapılacağı müjdesini veren Akdemir, yıl sonuna kadar bu okulun Yıldırım'a kazandırılacağını söyledi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!