Çin Masalı Bursa'da can bulacak

Efsanevi akrobasi gösterisi 'Çin Masalı', 17 - 18 Aralık tarihlerinde Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) Bursalı sanatseverlerle buluşacak.

Çin Masalı Bursa'da can bulacak

Dünya turnesine çıkan Çin Ulusal Akrobasi Topluluğu, 2012 yılının Türkiye'de 'Çin Kültür Yılı' olarak kutlanacak olmasından dolayı, fizik kurallarını altüst eden gösterilerini, Bursa'da sahneleyecek. Türkiye'deki ikinci gösterisine Bursa'da imza atacak olan ekip, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Kültür AŞ ile Püren Organizasyon iş birliğiyle sanatseverlerle bir araya gelecek. Bir bisiklete 15 kişi binebilen sporculardan oluşan topluluk, Bursalılara keyifli anlar yaşatacak.
Kurulduğu 1950 yılından bu yana 80'i aşkın ülkede binlerce gösteri yapan, ulusal akrobasi yarışmalarında 18 altın madalya kazanan ve 'Çin Masalı' olarak da bilinen topluluk, 'Harikulade Akrobasi' anlamına gelen 'Spectacular Acrobatics' adlı gösteriyle nefesleri kesecek. Çin Masalı, 17 Aralık Cumartesi günü 15.00 ve 20.00 saatlerinde; 18 Aralık Pazar günü ise 15.00 ve 18.30 saatlerinde Merinos AKKM'de Bursalılar için sahneye çıkacak.
Biletleri Biletix, Tayyare Kültür Merkezi ve Merinos AKKM gişelerinde satışa sunulan gösteriyi izlemek isteyenler 253 26 46 numaralı telefonlarla Bursa Kültür AŞ'den ve www.bursakultur.com adresinden gösteriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

Çin Masalı Bursa'da can bulacak
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!