Çılgın aşıklar

Dövme sanatçısı Ruslan Toumaniantz kız arkadaşının suratına kendi ismini dövmeyle yazdı. Moskova'da yaşayan çift, 24 saat önce tanışmıştı.

Çılgın aşıklar

Ruslan Toumaniantz, 24 saat önce tanıştığı kız arkadaşının suratına dövmeyle ismini yazdı.

Ruslan'ın kız arkadaşı Lesya ise suratının tamamını kaplayan 'Ruslan' yazısından şikayetçi değil. Dövmeyi ebedi aşklarının sembolü olarak gören Lesya, "Vücudumun her yerine dövme yapmasını istiyorum" dedi.

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayan çift, internette tanıştı. Çift, tanıştıktan 24 saat sonra ilişkilerini dövmeyle kutladı. Ruslan ve Lesya en kısa zamanda evlenmeyi planlıyor.

Daily Mail'in haberine göre, Ruslan Toumaniantz 'dövmeleriyle' ilk kez haber olmuyor. Toumaniantz, daha önce Belçika'da bir kızın suratına uyurken 56 adet yıldız dövmesi yapmakla suçlanmıştı. Toumaniantz, 2009'da yaşanan bu olayın ardından Belçika'dan kaçtı. Ancak suçlamaları yapan 18 yaşındaki Vlaeminck'in yalan söylediği ortaya çıktı.

Vlaeminck, haftalar sonra çıktığı bir televizyon programında dövme yapılırken uyanık olduğunu ve 56 tane yıldızı kendisinin istediğini itiraf etti. Vlaeminck, babasının tepkisinden korktuğu için yalan söylediğini açıkladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!