Çıkıkçı, Bursa Gürsu Belediye Başkan Aday Adayı

Gürsu için büyük hedefleri ve idealleri bulunduğunu vurgulayan Gürsu ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Aydın Çıkıkçı, "Tecrübem ve vizyonumla bu yarışta ilçeme faydalı olacağıma inanıyorum. Bu amaçla yola çıktım" dedi.

Çıkıkçı, Bursa Gürsu Belediye Başkan Aday Adayı

Bursa ve Gürsu'nun AK Parti iktidarı ile çağ atladığını kaydeden AK Parti Gürsu Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Aydın Çıkıkçı, "İnanıyorum ki, Gürsu halkı her seçimde olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de AK Parti'ye rekor oranda bir destek verecektir. 35 yıl önce yürümeye başladığım siyaset hayatımda, üç dönem yürüttüğüm meclis üyeliğimin ardından şimdi ilçemizin ve Bursa'mızın gelişimine katkı sağlamak için bu kez Gürsu Belediye Başkan aday adayıyım" diye konuştu.

"STANDARTLARI YÜKSEK BİR GÜRSU"

Partisinin ve Gürsu halkının onay vermesi durumunda hiçbir ayrım gözetmeden, herkesi kucaklayarak, doğup büyüdüğü Gürsu'ya hizmet etmek istediğinin altını çizen Çıkıkçı, şöyle devam etti: "Gürsu Kafkasya'dan Balkanlar'a, Karadeniz'den Doğu Anadolu'ya, Güneydoğu Anadolu'dan Trakya'ya, Ege'den İç Anadolu'ya kadar bütün insanları içinde barındıran huzur ve barışın sağlandığı örnek bir ilçedir. Gürsu'muzun bugünün kurtarmak için değil, yarınını inşaat etmek ve vizyon projeleriyle örnek bir ilçe haline getirmek için yola çıktım. Bütün bunları daha şeffaf, hesap verebilir, güler yüzlü hizmet sunan, insan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla yapacağız. Görev verilirse 2023-2053 ve 2071 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz. Geniş yolları, kaldırımları, ticaret alanları, sosyal donatı alanları, sağlık ve spor alanlarıyla insanları mutlu, huzurlu, standartları yüksek bir ilçe hedefliyoruz." dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!