Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

CHP MAHALLE TEMSİLCİLERİNİ SEÇİYOR

CHP Yıldırım İlçe Başkanlığı, her mahallede bir temsilci seçmeye devam ediyor. 152 Evler Mahallesi'nde yapılan temsilci seçimlerinde Sadullah Mete 152 oyun 142'sini alarak temsilci olmaya hak kazandı.

CHP MAHALLE TEMSİLCİLERİNİ SEÇİYOR

CHP'nin başlatmış olduğu 'Bir ıslık da sen çal, sokaklar sessiz kalmasın' kampanyası, Seçim Komisyonu Başkanı Ergün Özçelik'in tarafından devam ettiriliyor. CHP İlçe Seçim Komisyonu Yıldırımda köy, mahalle, cadde ve 5 bin sokakta bulunan vatandaşların üye kayıtları ile sokak, cadde ve mahalle isimlerini kayıt altına aldı ve buralarda temsilci seçmeye başladı. Gittikçe büyüyen komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmayı ve ortak meseleleri birlikte çözebilmeyi hedeflediklerini söyleyen Yıldırım İlçe Başkanı Ali Toğan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun "her sokakta bir temsilci" isteğine karşı, bir genç, bir kadın ilavesi ile bu sayıyı üçe çıkardıklarını bildirdi.
Toğan, "Gelenlerin sıcak bir yüzle karşılanması, her sokakta en az üç temsilci ile çalışma, üye sayısının daha da artırılması hedefimiz. Bu sebeple Yıldırım ilçesinde daha şeffaf bir yönetim istiyoruz. Bütün sandıklara sahip çıkmayı hedefliyoruz. Bundan sonra mahalle temsilcilerimiz halkla iç içe olacak" dedi.
152 Evler Mahallesi'nde Sadullah Mete kullanılan 158 oyun 142'sini alarak CHP'yi mahallede temsil etmeye hak kazandı.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!