CHP istedi Yıldız Tilbe "Tamam" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Şayet bir gün milletimiz 'tamam' derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz" sözlerinin ardından "TAMAM" polemiğine yeni bir zincir daha eklendi. CHP, Yıldız Tilbe'nin sözlerinde "1-2-3-4 'T A M A M', daha da katlanamam" 'Kandıramazsın Beni' şarkısının peşine düştü ve öğle saatlerinde anlaşma haberi geldi.

CHP istedi Yıldız Tilbe ''Tamam'' dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Şayet bir gün milletimiz 'tamam' derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz" sözlerinin ardından, yanıt olarak Twitter'da 'TAMAM' etiketiyle atılan mesajlar dünyada TT olmayı başarmıştı. Akşam saatlerinde ise 'DEVAM' adıyla açılan etiket Twitter gündeminde ikinci sıraya yükseldi. 'T A M A M' paylaşımları twitter'da dünya listesine girerken Yıldız Tilbe'nin, sözlerinde "1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam" kelimeleri geçen Kandıramazsın Beni isimli şarkısı da en çok paylaşılanlar listesine girdi.

Paylaşımların ardından muhalefetin de ilgisini çeken şarkı için partiler harekete geçti. Ancak edinilen bilgiye göre CHP şarkının kullanım hakkı için prodüksiyon şirketi ile anlaşmaya vardı. Söz müziği Yıldız Tilbe'ye ait olan şarkı önümüzdeki günlerde CHP'nin seçim şarkısı olarak meydanlardan çalınacak.

Şarkının nakarat kısmında "Kandıramazsın beni, susturamazsın beni, durduramazsın beni/ Ben kötüyüm sen iyi mi?/ 1, 2, 3, 4 tamam/ Daha da katlanamam" ifadeleri yer alıyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısında söylediği sözlerinin ardından başlayan 'T A M A M' akımına muhalefet liderleri de sosyal medyadan paylaştığı mesajlarla katıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!