CHP Bursa Örgütü sandık başına gitti!

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için CHP Bursa Örgütü sandık başına gitti. CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş ve Bursa Milletvekilleri, oylarını kullanmalarının ardından farklı ilçelerde okulları gezerek oy kullanma sürecini takip ettiler.

CHP Bursa Örgütü sandık başına gitti!

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için sandığa giden CHP Bursa Örgütü, oylarını kullandıktan sonra yeniden sahaya inerek oy kullanma sürecini, takip ettiler. Oyunu Öğretmen Hasan Güney Ortaokulu 1180 no'lu sandıkta kullanan CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, iki ay kadar süren kampanya sürecini başarıyla geçirdiklerini ifade ederek; "60 günlük bir kampanya süresi içerisinde Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı olarak öncelikle çalışmalarımızın düzenli bir şekilde yapılabilmesi için Seçim Koordinasyon Kurulu oluşturduk. Aynı zamanda da Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcımız ve Komisyonu ile birlikte siyaseti yönetmeye çalıştık. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bugün geldiğimiz noktada, mahalle ve sokaklarda yaptığımız çalışmalar ile ilçelerde yaptığımız çalışmalar sonucunda Bursa'da siyasetin demokratik, özgürlük ve adalet ölçüsü içerisinde devamı ile ilgili yol gittik. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce'yi aynı gün içerisinde Bursa'da ağırladık. Bu ağırlama süreci içerisinde de sadece Bursa'ya değil, Türkiye'ye örnek olacak bir çalışma sergiledik. Tüm İlçe Başkanlarıma, Milletvekili Adayı arkadaşlarıma, Yönetim Kurulu'nun tüm asil ve yedek üyesi arkadaşlarıma, Kadın ve Gençlik Kollarımıza bu süreç içerisinde göstermiş oldukları çabaları için çok teşekkür ediyorum. Aydınlık Türkiye'ye uyanacağımızı biliyorum ve bu konuda Bursa'nın katkılarını önemsiyorum" değerlendirmesinde bulundu.

MİLLETVEKİLLERİ YENİDEN SAHADA

Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık Balat Eşref Ergin İlkokulu 1078 no'lu sandıkta, PM Üyesi Orhan Sarıbal görevli olarak gittiği Van Mehmet Erdemoğlu Merinos Teknik Meslek Lisesi, Divan Katip Üyesi Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu görevli olarak bulunduğu Şanlıurfa Eyyubiye Şair Abdi okulu 1122 numaralı sandıkta, Milletvekili Ceyhun İrgil Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu 1286 no'lu sandıkta, Milletvekili Erkan Aydın  Nilüfer Mukaddes Yazıcılar İlk/Ortaokulu 4391 no'lu sandıkta oylarını kullanmalarının ardından sahaya inerek okullarda oy verme sürecini takip ettiler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!