CHP Bursa Milletvekili ve Adayı Aydın: Türkiye'ye huzur getireceğiz

25 Haziran günü Türkiye'nin çok farklı bir sabah uyanacağını söyleyen CHP Bursa Milletvekili ve Adayı Erkan Aydın, "24 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımız bu kötü gidişata son verecek. CHP iktidarında ülkedeki kavgalara, çatışmalara son vereceğiz, ülkemize her anlamda huzur getireceğiz" dedi. 

CHP Bursa Milletvekili ve Adayı Aydın: Türkiye'ye huzur getireceğiz

CHP Bursa Milletvekili ve Adayı Erkan Aydın, 24 Haziran seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Osmangazi'nin Çirişhane ve Yeşilova mahallelerinde vatandaşlarla buluşan, esnaf ziyaretleri yapan Aydın, en büyük ve en önemli projelerinin Türkiye'ye huzur getirmek olacağını kaydetti.

Yaptığı konuşmada ekonomideki kötü gidişata dikkat çeken Aydın, yapılan müdahalelere rağmen doların düşürülememesinin sebeplerinden birinin üretime, üreticiye destek verilmemesinin olduğunu söyledi.

16 yıllık AKP iktidarında doğru dürüst fabrika açılmadığını, esnafın, çiftçinin, köylünün desteklenmediğini belirten Aydın, "Samanı dahi ithal eder hale geldik. Ekonomik tedbirleri zamanında almazsanız, para politikalarını zamanında uygulamazsanız kötü gidişi durduramazsınız. Ama karamsar olmayacağız. Doğru bir yönetimle, doğru politikalarla, doğru işleri yaparak ve doğru kişileri seçerek bu kötü ekonomik gidişata 'Dur' diyebiliriz. 16 yıldır bu ülkeyi bu hale getirenlerin çıkıp bir manifesto açıklayıp sanki ülkeyi CHP bu hale getirmiş algısı yaratanlara kimse inanmıyor. Artık herkes her şeyin farkında. Vatandaşımız ülkedeki bu gergin ortamdan, yarın ne olacağını bilememekten sıkıldı, huzur istiyor. Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığında, CHP iktidarında ülkedeki kavgalara, çatışmalara son vereceğiz, ülkemize her anlamda huzur getireceğiz" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!