Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Cemre Güney'in sırrını öğrendi

Kuzey ve Güney geçmişi konuşurken, Tekinoğlu Ailesi'nin ve Güney'in sırrını Cemre'de öğreniyor.

Cemre Güney'in sırrını öğrendi

Bir yanda yaşadığı öfke nöbeti, diğer yanda Kuzey'in aşk dolu şefkati, Cemre'nin farkında bile olmadığı duygularını harekete geçirdiğinde, Kuzey ve Cemre açıklanabilmesi imkansız bir an yaşarlar. Kuzey şaşkınlığını öfkesiyle perdelerken, Cemre ise hissettiği utançtan kurtulabilmenin tek yolunu kaçmak olarak görür. Cemre'ye engel olamazsa, hayatlarının iyice çığırından çıkacağını fark eden Kuzey'in imdadına Güney yetişir. Gecenin rengi tamamen değişmiştir. Suçluluk duygusuyla hareket eden Cemre tüm öfkesini Güney'e yöneltir. Güney, yaşanan krizi çözmenin yolunu bulur. Tekinoğlu ailesi Cemre'yi isteye giderler. Gittikleri gün Cemre'nin annesinden beklemedikleri konuşmaları duyarlar.
Güney'le Cemre'nin ani bir kararla evlilik tarihini öne almaları, hem Kuzey'i, hem de Banu'yu farklı şekilde etkiler. Kızının geleceğini ne olursa olsun şansa bırakmak istemeyen Atilla Sinaner ise, Banu'yu Güney'den uzaklaştırmak için harekete geçer.

KUZEY KAVGA ÇIKARDI
Her şey yoluna girmek üzereyken Sinaner Şirketler Grubu'nun düzenlediği golf turnuvasının ödül gecesine, Kuzey damgasını vuracaktır. Ödül gecesinde kumsalda dans ettikleri sırada gürültü yaptıkları gerekçesiyle güvenlikten uyarı alırlar. Kuzey güvenliğin tutumunu beğenmez ve kavga çıkarır. Güney utanç içindedir.

BOKS MAÇINDA ESKİYLE YÜZLEŞTİ
Kuzey'in hapishaneden çıktıktan sonra bile "eksik" bir hayat yaşamasına neden olan kişiyle yolları, boks maçında kesişir. Ancak eski hesapları kapatabilmek Kuzey'in düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.

CEMRE KONUŞMALARINA ŞAHİT OLDU
Öte yandan yıllar sonra babalarının fırınında eski günlerdeki gibi bir araya gelen Kuzey ve Güney geçmişi konuşurken, Tekinoğlu Ailesi'nin ve Güney'in sırrı gün yüzüne çıkıyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!