Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çelik gençlere kitap okudu

"Benim için kitap okur musunuz" programına katılan Bursa Özel İdare Genel Sekreter Bilal Çelik, gençlere Sait Faik Abasıyanık'ın Bursa'da kaleme aldığı "İpekli Mendil" hikayesini okudu.

Çelik gençlere kitap okudu

BTSO Celal Sönmez Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi tarafından başlatılan kitap okuma projesi dahilinde "Benim için kitap okur musunuz" programına İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik, Kültür ve Turizm Daire Başkanı Mustafa Muharrem Tüfekçi katıldı. Spor Lisesi Müdürü Muhammet Asil, "Kitap okumayı geliştirmek için başlattığımız "benim için kitap okur musunuz" programları çerçevesinde bugünkü konuğumuz eski Gemlik Kaymakamı ve yeni İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik ve Kültür ve Turizm Daire Başkanı Mustafa Muharrem Tüfekçi oldu. Öğrencilerimizin hafta içinde her gün okuma saatleri var. Şehrimizin idarecilerini okuma saatlerimize davet ediyor, onların tecrübelerinden faydalanıyoruz, ayrıca öğrencilerimiz kurumlar hakkında bilgi sahibi oluyorlar dedi.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik, gençlere Sait Faik Abasıyanık'ın Bursa'da kaleme aldığı "İpekli Mendil" hikayesinin bir kısmını okudu. Çelik, gençlere, "Ahlaklı olmak, dürüst ve çalışkan olmak hepimiz açısından çok önemli, sizler yolun başındasınız, çok çalışmak zorundasınız" diye tavsiyelerde bulundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!