Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çektikleri gibi getirdiler

Bebek'te bir tanıtıma katılan Ezgi Mola'nın otomobili yanlış yere park edildiği için trafik polisleri tarafından Kuruçeşme'deki bir otoparka çekildi. Ancak otomobilin Mola'nın olduğunu öğrenen polis aracı tekrar çektikleri yere getirdi

Çektikleri gibi getirdiler

Allah kimseye çektirmesin! Güzel oyuncu Ezgi Mola önceki gün Bebek'te bir mekanın tanıtım toplantısına katıldı. Mola, Subaru marka otomobilini tanıtımın yapılacağı yerin önüne park etti. Ancak güzel oyuncu içerideyken trafik polisleri yanlış yere park ettiği gerekçesiyle otomobilini çekerek Kuruçeşme'de bir otoparka götürdü. Tanıtımın ardından dizi setine gidecek olan Ezgi Mola, otomobilini yerinde görmeyince panik oldu.
POLİS GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMEDİ
Trafik polislerinin otomobilini çektiğini öğrenen Ezgi Mola, taksiyle sete gitmek için harekete geçti. Bu sırada tanıtımı yapılan mekananın sahipleri trafik polisleriyle konuşarak otomobilin Mola'ya ait olduğunu söyledi. Ardından polisler güzel oyuncunun otomobilini Kurçeşme'den alıp çektikleri yere getirdi. Bu sırada gazetecilerin fotoğraf çektiğini farkeden polisler görüntülenmemek için otomobili çektikleri yerden 200 metre ileriye bıraktı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!