Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Çayır protokolü Bursa'da

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Makedonya'nın Üsküp şehrine bağlı Çayır Belediyesi'nden yetkilileri ağırladı.

Çayır protokolü Bursa'da


Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tarihi belediye binasında, Çayır Belediye Başkanı İzet Meciti, Sayıştay Başkan Yardımcısı Naser Ademi, Eğitim Bakanı Yardımcısı Safet Neziri'yi ağırladı. Balkanlar'ın Türkiye ve Bursa açısından önemine işaret eden Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi olarak Balkanlar'a destek olduklarını, işadamlarını bölgede yatırım yapmaya yönlendirdiklerini belirtti.
Altepe, Bursa'nın Balkanlar ile dostluk köprüsü kurduğuna işaret ederek, "Ne kadar güçlü olursak, çevremize, akrabalarımıza da o kadar yararlı oluruz. Bursa olarak bunu yapıyoruz. Bursa ve Türkiye ne kadar güçlenirse, Balkanlar için de o kadar iyi olur" diye konuştu.
Çayır Belediye Başkanı İzet Meciti ise, bugüne kadar verdiği desteklerden ötürü Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Meciti, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan ortak çalışmaların artması dileğinde bulundu. Altepe, heyete Bursa bıçağı ile çeşitli hediyeler takdim etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!