CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI

Türkiye genelinde 8 mağaza ile hizmet veren Casaluce, 9. mağazasını Bursa Nilüfer'de açtı.

CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI

Aytaç Aydınlatma bünyesinde faaliyet gösteren Casaluce,  9. mağazasını Bursa Nilüfer'de açtı. Casaluce mağazasının açılış kurdelasını Büyükşehir Belediye Başkan vekili Muzaffer Karadeniz, Nilüfer Belediye Başkan vekili Adil Kayaoğlu, Burçin İnşaat sahibi Naci Şahin, Kaas Mobilya sahibi Süleyman Kara ve Casaluce şirket ortaklarından Hamdullah Gönen, Aytaç Hamdi Ağcı, Casaluce Mağaza Müdürü Yusuf Burak Ünal birlikte kesti.

ÜRÜN YELPAZESİ GENİŞLEDİ
Açılışta konuşan Casaluce Mağaza Müdürü Yusuf Burak Ünal, firmanın tarihi ile ilgili bilgi vererek, "Aytaç Aydınlatma 1970'li yılların ortasında aydınlatma sektörüne adım atarak küçük bir atölyede kendine has özgün tasarımlarıyla dekoratif aydınlatma ürünlerinin üretimine başlamıştır. 2001 yılının sonlarına kadar üretim kapasitesini arttırarak devam eden Aytaç Aydınlatma, 2002 yılı itibari ile ihracat atağına başlamış ve birçok ülkede fuarlara katılarak ihracatını arttırmıştır. Üretim kapasitesini ve ihracatını genişleterek yoluna devam eden Aytaç Aydınlatma, 2005 yılının sonlarında ithalata başlamıştır. Getirmiş olduğu ürünler ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmanın mutluğunu yaşamaktadır" dedi.

BURSA HIZLA GELİŞİYOR
2006 yılında Aytaç Aydınlatma'nın Casaluce markası ile perakende mağazacılık zincirine İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Şişhane ve İzmir Karabağlarla ilk adımı attığının altını çizen Ünal, şunları söyledi:
"2007 yılında Kocaeli mağazasını 2009 yılında İstanbul modoko mağazasını 2010 yılında İstanbul avizeciler sitesi 2011 yılında İstanbul çekmeköy ile bu güçlü oluşumda zincire son olarak geçtiğimiz günlerde Bursa mağazasını dahil etmiştir. Casaluce markası; bünyesine yeni kattığı Bursa mağazası ile ülke çapında toplamda 9 showroom olmak üzere yaklaşık 20.000 m2 kapalı alan üzerinde faaliyet göstererek hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarında ki hakimiyetini arttırıp sektörün öncü markaları arasında yerini almıştır. Bursa gelişmiş sanayisi ve hızla büyümekte olan nüfusu ile aydınlatma sektöründe ihtiyaçları bulunan büyük şehirlerimizden biridir. Casaluce bu sebepler ışığında tam zamanlı hizmeti ile çalışmalarına hızla devam edecektir."

KALİTENİN ADI CASALUCE
Üretim kapasitesi, üstün teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile Casaluce'nin kalitesinin ISO 9001-2000 ve CE Kalite Güvence Standartı ile tescillendiğini de vurgulayan Casaluce Mağaza Müdürü Ünal, "Casaluce, Pazarlama faaliyetlerini hem yurtiçinde hem yurt dışında , "Toplam Kalite Anlayışı" ve "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" hedefleri doğrultusunda sunmayı kendisine gaye edinmiştir. Her geçen gün değişen ve gelişen trendleri yakından takip ederek geliştirilen yaratıcı tasarımları, doğru pazarlama stratejileri, başarılı AR-GE çalışmaları ve müşteri memnuniyetini garantileyen istikrarlı satış ve satış sonrası hizmetleri ile Casaluce, sadece Türkiye de değil, Dünyada da lider bir aydınlatma markası olmayı amaçlamıştır" diye konuştu.
Konuşmaların ardından açılışa katılan protokol ve davetliler, mağazayı gezerek ürünleri inceledi.
 

 

CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI CASALUCE BURSA'DA 9. MAĞAZASINI NİLÜFER'DE AÇTI
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!