Çarpışma'da Kadir ve Veli'nin büyük yüzleşmesi!

Çarpışma dizisi 3. son bölümüyle nefesleri kesti. Çarpışma dizisi son bölümde Kadir, Veli ve Zeynep'in geçmişteki ortak noktaları ve nasıl tanıştıkları ortaya çıktı. Kadir ve Veli arasında ise büyük bir yüzleşme yaşandı. Zeynep'in kızını kaçıran Veli Kadir'in karşısına çıktı. Kadir'e bu sefer kaybetmeyeceğini söyleyen Veli, Kadir'in öfkesi ile karşılaşıyor. Kadir'in öfkesi ise annesinden bahsetmesi ile katlanıyor.

Çarpışma'da Kadir ve Veli'nin büyük yüzleşmesi!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 6 Aralık Perşembe akşamı 3. son bölümüyle ekrana geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz'ın başrollerde oynadığı Çarpışma'nın son bölümünde Kadir'in annesiyle ilgili sırrı merak konusu oldu. Veli'yi bulmak için her şeyin başladığı yere yani yetimhaneye dönen Kadir'in karşısına Veli çıktı. Parasını isteyen Veli kızı vereceğini söyled,. Kadir'e bu sefer kaybetmeyeceğini söyleyen Veli, Kadir'in öfkesi ile karşılaştı.

Veli'nin Kadir'e 'Anneni bulmak için polis olacağını söylemiştin. Anneni buldum mu'? sözleri Kadir'i çıldırttı. Kadir'in öfkesi ise annesinden bahsetmesi ile katlandı. 'Çarpışma' merakla beklenen yeni bölümüyle 13 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!