CANLI YAYINDA İNANÇ SAYGINLIĞI KAVGASI

Bugün yazarı Nuh Gönültaş ve gazeteci Ayşe Önal arasında yaşanan polemik moderatör Balçiçek İlter'i zor durumda bıraktı.

CANLI YAYINDA İNANÇ SAYGINLIĞI KAVGASI

Habertürk ekranları yine hararetli bir tartışmaya sahne oldu.

MHP'de ki kaset skandallarının masaya yatırıldığı programda Bugün yazarı Nuh Gönültaş görüntüleri analiz ederken "CHP seçmeni için bunlar normal" deyince ortalık karıştı. Ayşe Ünal "Sen çok tehlikeli bir cümle kullandın. "dedi.

Bu sözleri nedeniyle Bugün yazarına tepki gösteren Ayşe Önal "Tehlikeli bir şey söyledin. İşte böyle yakılıyor Sivastakiler, işte böyle öldürülüyor Maraştakiler. Ne demek CHP seçmeni. Bu ülke CHP'lisinde, MHP'lisine, AKP'lisine kadar muhafazakardır. Bugüne kadar hiçbir muhafazakarın öz eleştiri yaptığını görmedim. Biz inanç konuşmuyorduk. İnancı masaya getirdin. Kendiniz için hak gördüğün inanç seviyesini ve saygısını CHP'li seçmen için görmezsen asıl sorunu sen yaşıyorsun. Türkiye için çok tehlikeli bir laf bu. Biz nasıl size saygı gösteriyorsak, sizde bize saygı göstermek zorundasınız. Aynı ülkede yaşıyorsak, biz sana nasıl saygı gösteriyorsak, aynı saygıyı sizde bize göstereceksiniz. Öteki takdirde bu faşizm olur." dedi.

BEYAZ GAZETE 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!