Candan Erçetin'den muhteşem açılış

BKM organizasyonuyla gerçekleşen Denizbank Açıkhava Konserleri'nin açılışını muhteşem bir konserle Candan Erçetin yaptı.Unutulmaz bir müzik şölenine imza atan Erçetin, Pazartesi akşamı (2 Temmuz) herkesin kalbine dokunan şarkılarıyla Açıkhava'yı coşturdu.

Candan Erçetin'den muhteşem açılış

Konser alanını merdivenlere kadar dolduran binlerce dinleyicisi, şarkıları, alkışlar eşliğinde Candan Erçetin ile birlikte söyledi.

CANDAN ERÇETİN'İN HARBİYE AÇIKHAVA'DA 20. YILI!

Geceye "Merhaba" şarkısıyla başlayan Erçetin: "Bu sahneye ilk 1998 yılında çıktım. 20 sene oldu ve biz hala heyecanlıyız . Heyecanımızı yaratan da birazdan dindirecek olan da sizlersiniz" dedi.

Erçetin, 10 kişilik orkestrası ve 20 kişilik Cep Sahne Korosu ile birlikte verdiği konserde seyirciye, dev kırmızı kadife perdeler ve ışıltılı avizelerle hazırlanmış dekorunun önünde seslendi.

SENEYE SPOTLARI SEYİRCİYE ÇEVİREBİLİRİZ

"Yalnızlık" şarkısından önce ise Erçetin her şarkısında kendisine eşlik eden seyircilere: "Birlikte şarkı yapmamız lazım . Farkındaysanız ben giderek koroyu büyütüyorum, seneye spotları seyirci tarafına çevirebiliriz" diyerek espirili bir dille teşekkür etti.

"UMUDUMU HİÇ KAYBETMİYORUM"

Erçetin "Umut benim içimde hiç kaybolmayan bir duygu. Umarım sizin için de aynı şey geçerlidir" dedi ve "Elbette" şarkısını söyledi.

Konserin finali, yazın enerjisine uygun "Vay Halime", "Unut Sevme", "Melek" gibi tempolu şarkılarla coşku içinde oldu. Harbiye'deki binlerce seyirciyi ayağa kaldıran şarkı "Memleketim" oldu. "Sallasana Mendilini" şarkısına ise coşkulu kalabalık, mendillerini sallayarak eşlik etti.

"BU AKŞAM SİZİNLE ŞARKI SÖYLEMEK BANA ÇOK İYİ GELDİ"

Açıkhava'yı dolduranların alkış ve tezahüratlar dinmeyince Erçetin sahneye dönüp "Aldırma Gönül" ve "Sevdim Sevilmedim" şarkılarını söyledi ve ekledi: "Bu akşam sizinle şarkı söylemek bana çok iyi geldi. Umarım siz de evlerinize hafifleyerek gidiyorsunuzdur"dedi.

Yoğun istek üzerine Erçetin, 11 Eylül'de BKM konserlerinde yeniden Açıkhava sahnesinde olacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!