Can Tanrıyar'ın saldırı anı kamerada

Can Tanrıyar'a yapılan saldırı anı güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Can Tanrıyar'ın saldırı anı kamerada

Geçtiğimiz akşam saldırıya uğrayan ve burnu kırılan Can Tanrıyar saldırıyla ilgili tüm detayları Twitter'da paylaştı. Ameliyata girerken, ameliyattan çıktıktan sonra burnunun kırıldığı, alnının patladığı tüm görüntüleri tweet atan ve saldırıyla ilgili Petek Dinçöz'ün annesini suçlayan Can Tanrıyar küçük bir detayı paylaşmayı atladı! 

FERMUARI AÇIKTI
Olay gecesi yaşananlar şöyle gelişti: Tanrıyar tuvalet çıkışı kadınlı erkekli bir grubun masasına gitti ve "Ne bakıyorsunuz? Sizi Petek mi gönderdi?" diyerek masadakilere sataştı. Bu sırada Tanrıyar'ın fermuarının açık olduğunu fark eden kadın lardan biri çığlığı bastı. Bunun üzerine masadaki erkeklerden bir diğeri küllüğü Can Tanrıyar'ın suratına fırlattı. Tanrıyar karakola gidip olanlardan şikateçi oldu ve sıcağı sıcağına olanları Twitter hesabından paylaştı.

PETEK DİNÇÖZ VE ANNESİNİ SUÇLAMIŞTI
Tanrıyar, kendisine saldıranlarla ilgili olarak "Urfalı olduğunu ve Petek ve annesiyle ilişkisi olduğunu söyleyen abuk subuk adamlarla mücadele ediyorum. O Petek'le annesi adına arayan Urfalı grup mu, yoksa tesadüfi birisi mi bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!