Can Tanrıyar'dan Petek Dinçöz'e şok suçlama!

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar canlı yayında eski karısı Petek Dinçöz'e seslendi. Tanrıyar, "Petek benim hapse girmemi istiyor" dedi.

Can Tanrıyar'dan Petek Dinçöz'e şok suçlama!

Şarkıcı Petek Dinçöz ile eski kocası televizyoncu Can Tanrıyar arasındaki kavga magazin gündemini uzun bir süre daha meşgul edeceğe benziyor.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü televizyoncu Can Tanrıyar eski karısı Petek Dinçöz'e seslendi.

Petek Dinçöz'ün iddialarını yalanlayan Tanrıyar,'Ben sana baskı mı yapıyorum, eve mi geliyorum? Bunları kim söylüyor? Petek böyle bir şey yok, rezil oluyoruz her geçen gün. Lütfen bu konuları kapat. Ben seni mahkemeye vermeyeceğim. O yüzden mecburum cevap hakkımı kullanmaya. Onu mahkemeye vermemek için direneceğim. İnsan eski karısını nasıl mahkemeye verir? O eski kocasını veriyor olabilir. Ben kabul edemiyorum hala. Ama o zaman benim doğruları konuşmam gerekiyor. Bu şekilde yalanla dolanla, bir de iki - üç şahit bulsalar hapse attıracaklar. Benim hapse girmemle mutlu olacaksan ben başka bir şey yaparım. Yapmadığım şeyle beni suçlamayın. Gider bir şey yaparım, yatar çıkarım. 12 yılın karşılığında benden istenen nedir? Petek! Sen beni hapse sokturmak istiyorsun. Ben sana ne yaptım arkadaşım. Bütün yaptığın başvuruların sonucunda hapis cezası isteniyor. Ben sana ne yaptım' diye konuştu.

'ŞEYTAN DİYOR GİT EVİNE....'

Sinirlerine hakim olamayan Tanrıyar şunları söyledi:

'Şeytan diyor ki; git evine, bir şey yap, beni hapse atsınlar, bunlar da çıksın göbek atsın, şarkılar söylesinler, mutlu olsunlar. Bazen çıldırıyor insan. Bu konuların kapanması lazım. Bütün dostlarıma da sesleniyorum; beni arayıp'konuşma, sus' diyeceğinize gidin Petek'i arayın. Bu konuları kapatsın; ikimizde susalım, hayatımızı yaşayalım. Petek'in hayatında biri de olabilir ama aynı şeyi bende yaşamak istiyorum. Hep bu konulara kadın tarafından bakılıyor. Benim şu anda hayat kurma şansım var mı, ben hangi kızla ilişki kurabilirim?' ifadelerini kullandı.

PETEK'İN KÖPEĞİ CAN TANRIYAR'IN YANINA SUNUCUYU YAKLAŞTIRMADI

Petek Dinçöz'ün köpeğiyle birlikte programa katılan Can Tanrıyar,'Petek'in köpeği yanıma hiç bir kadını yaklaştırmıyor. Her yerimi de ısırıyor' diyerek ellerini gösterdi. Programın sunucusu Tanrıyar'ın yanına gitmek isteyince, köpek havlamaya başladı ve Tanrıyar'ı haklı çıkardı.

Can Tanrıyar,''Al git götür evine bırak, almıyorsa da bırak diyorlar' ama ben yapamam' dedi.

'SİLAHIM VAR AMA...'

Tanrıyar, Petek Dinçöz'ün evini silahla bastığı yönündeki iddiaları da yalanlayarak'Silahım var ama evde duruyor. Hiç bir yere silahla gitmedim. Petek'in yüzünü de 6 aydır görmüyorum. Ama Petek böyle yaptığı sürece benim konuşmalarım bitmez. Ben kendimi savunmak zorundayım' diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm fragmanı izle Medcezir 2. sezon fragmanı izle Güzel Köylü 9. bölüm full izle, 20 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 7. bölüm full izle, 19 Ağustos 2014 Güllerin Savaşı 6. bölüm full izle, 19 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm fragmanı izle Ulan İstanbul 9. bölüm full izle, 18 Ağustos 2014 Kaçak Gelinler 9. bölüm full izle, 18 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 2. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 6. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014 Diğer Yarım 9. bölüm full izle, 15 Ağustos 2014